Technológie

Messenger zmenil logo. Po novom má rôzne farby.

Okrem záplavy nových informácií súvisiace s iPhone 12, je tu zaujímavá správa, ktorú ste si možno ani nevšimli. Týka sa najväčšej sociálnej siete a jej aplikácie Messenger. Po mnohých rokoch zmenila logo.

Messenger s novým dizajnom

Facebook sa rozhodol pre radikálny a nečakaný krok. Ikona Messenger prešla dôležitou zmenou. Po rokoch už neplatí iba pre modrú farbu. Pribudli tiež odtiene červenej alebo fialovej farby a spolu tvoria veľmi elegantný prechod. Ak sa na vašom počítači nič také neobjaví, musíte si aplikáciu aktualizovať.

Z nášho pohľadu je ikona o niečo výraznejšia a modernejšia. Nestráca sa na pracovnej ploche a rýchlejšie si to všimnete. Ak vás zaujíma dôvod tejto zmeny, odpoveď je dosť jednoduchá. Facebook sa snaží poukázať na nové využitie.

Ako sa máme informoval pred pár dňami, Messenger bol zlúčený s Instagram Direct. Jeden chat môžete používať v oboch aplikáciách súčasnečo otvára nové možnosti komunikácie.

Aktualizovaná prihláška zatiaľ sa používa iba pre Facebook a tak použila jeho farby. Keď sa však pole pôsobnosti značne rozšírilo, dizajnéri ho zakomponovali aj do ikony.

Do komentára nám napíš, čo hovoríš na vybranú farebnú kombináciu. Môžete sa s nami tiež podeliť o prvé postrehy zo spojenia medzi Messengerom a Instagramom.

zdroj

READ  Motorola Moto G9 Play OFICIAL: Cenovo dostupný smartphone s obrovskou batériou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close