Technológie

Mesto oznamuje Tibora Pandyho za dôstojníka mesta Singapur

Singapur, Jan. 16, 2023 /PRNewswire/ — Citi dnes oznámila menovanie Tibor Pandy Ako mestský štátny úradník (CCO) Singapur. Jeho vymenovanie nadobudne účinnosť 1. februára bude dohliadať na všetky podniky a operácie v krajine a bude zodpovedný za riadenie celkovej výkonnosti franšízy. Bude sa hlásiť Amol Guptepredseda Južná Azia a ASEAN pre Citi.

Logo Citi (PRNewsfoto/Citi)

Debor, 22-ročný veterán City, je v súčasnosti CCO Thajsko Bol vymenovaný v roku 2017. Vo svojej funkcii bol tiež zodpovedný za stratégiu a realizáciu pre Corporate Banking, čo viedlo k zmysluplnému obchodnému rastu a zákazníckym riešeniam s pridanou hodnotou.

Komentovanie stretnutia, Amol Guptepredseda Južná Azia A ASEAN povedal: „Sme radi, že môžeme menovať Tibora, aby nás viedol Singapur Podnikanie je pre Citi strategickou prioritou. Vďaka svojim skúsenostiam a vodcovstvu, ako aj hlbokým znalostiam regiónu, zákazníkov a podnikania má Tibor dobrú pozíciu na to, aby staval na tom, čo sme za 120 rokov dosiahli. Singapur A pomôcť našim klientom zachytiť vznikajúce príležitosti rastu.“

Tibor nastúpil do Citi v roku 2001 ako Senior Relationship Manager v Citibank Hungary a zastával rôzne vedúce funkcie vrátane CCO. RumunskoPre CCO Rumunsko & Bulgaria Cluster, ako aj prezident banky republika Che, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko A Bulharsko. Vyštudoval Budapešť University of Economic Sciences a hovorí anglicky, maďarsky, nemecky a srbsky

Ako CCO bude Tibor zodpovedný za internú realizáciu vízie a stratégie banky s cieľom lepšie konkurovať v digitálnom svete a rozširovať banku. Bude zodpovedný za rozvoj úspešných vzťahov s klientmi na všetkých úrovniach organizácie, ochranu a zlepšovanie reputácie Citi v krajine a bude kľúčovým zástupcom Citi pre reguláciu. Singapur.

Mesto dorazilo Singapur Od roku 1902 banka s kompletnými službami, ktorá ponúka širokú škálu finančných produktov a služieb spotrebiteľom, korporáciám, vládam a inštitúciám. City Singapore zamestnáva približne 8 500 ľudí[1]Je jedným z najväčších zamestnávateľov zahraničných bánk Singapur.

READ  Age of Empires má 25 rokov a fanúšikovia formujú franšízu

globálne, Singapur Je hlavným centrom mesta. V krajine, ktorá je domovom mnohých z nás, máme niekoľko regionálnych a globálnych zákazníckych pokrytí a produktových jednotiek Ázie a ASEAN Leaders Group a jedným zo štyroch centier bohatstva na celom svete Londýn, Dubaj A Hong Kong. V našej lokalite Changi sa nachádza Citi Innovation Lab a Citi Solutions Center (CSC) a prevádzka a technológia (O&T) našej banky, ktorá poskytuje 24-hodinovú podporu našim podnikom na celom svete a v celom regióne.ión.

O meste

Citi je popredným bankovým partnerom pre spoločnosti s cezhraničnými potrebami, globálnym lídrom v oblasti správy majetku a oceňovanou súkromnou bankou na vlastnom trhu. Spojené národy. Citi podniká v takmer 160 krajinách a jurisdikciách a poskytuje širokú škálu finančných produktov a služieb korporáciám, vládam, investorom, inštitúciám a jednotlivcom.

Viac informácií nájdete tu www.citigroup.com | Twitter: @mesto | Web Light: www.youtube.com/citi | Blog: http://blog.citigroup.com | Facebook: www.facebook.com/citi | LinkedIn: www.linkedin.com/company/citi.

[1] Zahŕňa priamy nábor a zmluvných zamestnancov

Zdroj Citi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close