šport

Miami Open 2022: Ako sledovať online a v televízii

Foto: Sportsnet

Miami Open 2022 sa začne v stredu 23. marca. Uskutoční sa na vonkajšom tvrdom ihrisku Hard Rock Stadium. Tu viete, ako sledovať ukážku, plán a celý zápas.

Ukážka zápasu:

Daniel Medvedev má šancu opäť získať svetovú jedničku. Dvadsaťšesťročný Rus sa na konci februára po prvý raz v kariére dostal na prvé miesto. V pondelok však po predčasnom odchode z Indian Wells minulý týždeň klesol na 2. miesto. Ak predvedie silnú hru na Miami Open 2022, mohol by opäť získať miesto číslo jeden.

Alexander Sverrev často spĺňa Bornovu požiadavku a má relatívne ľahký žreb. Gregor Dimitrov na 26. mieste bude v druhom kole čeliť buď McKenziemu McDonaldovi alebo Dominicovi Kopperovi. V treťom kole by sa mali stretnúť Sverev a Dimitrov. V druhom kole sa očakáva súboj 13. nasadeného Diega Schwartzmana s Francúzom Richardom Casquetom a v treťom kole s najväčšou pravdepodobnosťou 19. nasadeným Lorenzom Sonekom.

Tretí nasadený Stefanos Tsitsipas sa bude po ťažkom začiatku sezóny snažiť vrátiť na trať v Miami. V druhom kole sa v kvalifikačnom kole stretne s Danielom Altmeierom. Bude čeliť aj Austrálčanovi Alexovi de Minarovi. V druhom kole sa 25. nasadený stretne buď s Jordanom Thompsonom alebo Jo-Wilfriedom Tsongom. Aj druhá štvrtina žrebu bola veľmi husto nahustená.

Carlos Alcaras, ktorý je vo výbornej forme, sa v druhom kole stretne buď s Martinom Fusovičom alebo Marcosom Gironom. V druhom kole sa Marin Cilic stretne s víťazom prvého kola medzi Lorenzom Musettim a Alexejom Babrinom a v treťom s Alcarazom. Vo štvrtom kole sa stretnú Chitsibas a Alcaras.

Matteo Ferrettini, štvrtý hráč, dosiahol pomerne jednoduchú remízu. V druhom kole narazí buď na Dušana Lajoviča alebo Juana Manuela Cerundola. Francis Diafo, na 28. mieste v Spojených štátoch, odštartuje svoju kampaň v Miami buď proti Brandonovi Nakashimovi alebo Sunwoo Kuonovi. Pred Gail Monfilsovou v dramatickom zápase tretieho kola si skvele slúžiaci Američan Reilly Opelka zahrá v druhom kole buď s Talon Creekspur alebo Franciscom Cerundolom. V druhom kole však museli Monfilovci vyhrať kvalifikačné kolo alebo Oscary.

READ  Denník 12. deň: Ďalšia vlna českých žien je tu - Roland-Karos

Andre Rublev sa možno stretne s austrálskym šoumenom Nickom Kyrgiosom. Kyrgios musí najskôr v prvom kole poraziť Adriana Mannarina. V treťom kole sa Kyrgios vs. Víťaz Rublevu bude často čeliť Fabiovi Fogninim. Na druhej strane, 17. nasadený Pablo Carreo Pusta je spárovaný s Janickom Chinnerom.

Kedy je Miami Open 2022?

Zápasy sa budú konať od 23. marca do 3. apríla.

miesto:

Tenis Miami sa koná na Hard Rock Stadium v ​​Miami. Na štadión sa naraz zmestí až 13 800 divákov.

Ako sledovať tenis Miami Open v televízii?

  • Tenisový kanál
  • Buďte hrou
  • Sky Italia
  • DSN
  • ESPN

Tenisový kanál bude vysielať Miami Open 2022 v Spojených štátoch. Súťaž z tohto kanála môžete jednoducho sledovať na svojom televízore. V Austrálii, na Strednom východe a v Singapure bude športová šou beIN vysielaná v televízii. Ak žijete v Číne, CCTV je najlepším miestom na sledovanie zápasu.

V Taliansku bude priamy prenos zo zápasu vysielať Sky Italia. TSN odvysiela celé podujatie v Kanade na svojom televíznom kanáli. Majú právo vysielať každý moment zápasu. V regióne Latinskej Ameriky ukáže súťaž ESPN.

Ako naživo vysielať Miami Open 2022?

Video Amazon Prime:

Amazon Prime Video bude obsahovať živé vysielanie z Miami Open 2022. Vidieť tam udalosť vás stojí iba 5,99 $. Amazon Prime Video je najlepším miestom na sledovanie tenisu odtiaľ. Nájdete tu takmer všetky podujatia ATP Tour počas celého roka.

Eurosports:

V Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Francúzsku, Rusku a Eurosports sa predstaví súťaž. Ak chcete vidieť udalosť online z týchto oblastí, musíte sa prihlásiť na odber tejto stránky.

Hlasovanie:

VOot, platforma OTT v Indii, vám ukáže online pokrytie Miami Open 2022. Udalosť ukážu iba svojim odberateľom. Mesačný poplatok za predplatné je len 99 rupií

READ  Víťazná premiéra Petra Draisaitla Capitals zvíťazila nad Villachom

záver:

Miami Open je najhorúcejší tenisový turnaj roka. Budete komunikovať s najlepšími hráčmi na svete. Takže, ak ste tenisový fanúšik, môžete zavolať svojim priateľom, objednať si pizzu a sledovať všetky zápasy naživo.

čítaj viac:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close