športové

Mike Tyson dostal silnú správu od prezidenta UFC

dnes 20:10
|

Prezidentka UFC Mixed Martial Arts Dana White vyzýva bývalého amerického profesionálneho boxera Mika Tysona, aby sa nevrátil do ringu. Najmladší majster sveta v kategórii super ťažkých váh pokračoval vo výcviku vo veku 53 rokov a pripravuje sa na výstavné hry.

Tyson nedávno vydal video zo svojho výcviku a inšpiroval sa krajan a bývalý súper Evander Holyfield, aby sa vrátil na výcvik. Povedal, že si dokáže predstaviť tretí súboj na charitatívne účely. Holyfield zvíťazil v roku 1996 ako technický knockout ao rok neskôr zvládol neslávnu odvetu. Po kousnutí súpera do ucha bol diskvalifikovaný Tyson.

Americký promotér však nebol takýmto nápadom oslovený. „Keď som vyrastal, sledoval som Mika Tysona. Vždy som bol jeho fanúšikom a stali sme sa veľmi dobrými priateľmi. Nerušte ho. Vyzerá úžasne, vždy je výbušný a silný “Je jedným z najlepších v histórii, ale má 53 rokov.” Mike, prosím, nerob to, “ povedal White pre sportsnet.ca. Plánuje ponúknuť Tysonovi ďalšiu formu sebarealizácie: “Neviem, čo chce robiť, ale určite niečo robí. Ak chce robiť niečo šialené, radšej choď a nájdem niečo, čo mi zmení názor.” . “

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close