Miladenovič otvára pokus o titul výhrou nad tenisovou výzvou Al Habtoor

STARNBERG, 8. decembra 2020

Najlepšie športovkyne pricestovali do Spojených arabských emirátov 23. súťažiť Al Habtoor Tennis Challenge Tento týždeň sa konal v Habtoor Grand Beach Resort and Spa v Dubaji. Svet č. 49 Christina Miladenovic Francúzsko, ktoré je najlepším nasadeným na podujatí IDF World Tennis Tour W100, zvíťazilo v utorok nad Poľskom 6: 4, 7: 5. Magdaléna je nezbedná.

Miladenovič dominoval v siedmich zo svojich 10 šancí na brejky po dvoch hodinách a piatich minútach. „Je pre mňa veľmi dôležité hrať tu doma a ísť na ťažký zápas prvého kola. Bol to ťažký rok pre všetkých na celom svete. Som veľmi nadšený, že po takej dlhej pauze budem opäť hrať súťažný tenis.“ Povedal Miladenovič Gulf News.

„Naše telá sú zvyknuté trénovať, cestovať a hrať sa po svete. Táto dlhá prestávka vôbec nepomáha, ale dobrá vec je, že sa ako profesionálni športovci vraciame k tomu, čo musíme. Teraz je ďalším krokom nájsť rytmus znova a znova.“

Dvadsaťsedemročný mladík bude najbližšie čeliť rumunskej kvalifikácii Elena Gabriel Roose„Minulá mládež Slovinska Gaja Juan 6-2, 6-7 (6), 6-1 po dvoch hodinách a 42 minútach.

Semeno č Bologna Herzog Svoje miesto si zaznamenal aj v druhom kole, keď nasledoval víťazný set 7: 5, 6: 3 Victoria Kuzmová Slovenska. Svetová jednotka Slovinska 52 poslala štyri esá a po hodine a 30 minútach získala 68 percent svojich prvých servisných bodov. Ďalej bude čeliť Hercock Alyona Polsova Jadionov Španielsko uvoľnilo minulosť Oceán Dotin Francúzsko 6-2, 6-4. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 24 minút.