šport

Milan Screener, ktorý šoféroval sériu Inter, aukcia titulu po obnovení najlepšej formy, argumenty talianskeho vysielania


Popredný taliansky vysielateľ tvrdí, že Milan Screenier je „symbolom“ obvinenia Interu z titulu Serie A.

Nerasurri sa na čele tabuľky pochválil najlepším útokom ligy na štvorbodový náskok a Lazio a A.C. Milan proti obom skóroval trikrát.

Ale Sky Sport Italia tvrdil, že defenzívne vylepšenia Inders, ktoré Antonio Conte raz pripustil vo svojich posledných šiestich ligových zápasoch, sú rovnako dôležité pre postup vo forme.

Screenier bol jedným z hráčov, ktorí výrazne zvýšili jeho výkon a vrátil sa ako nedotknuteľná súčasť obranného múru Contého.

Dvadsaťšesťročný hráč vyšiel na konci minulej sezóny pozitívne, keď po znovuotvorení futbalu nastúpil na sedem z 18 zápasov Interu vo všetkých súťažiach.

Potom prijal Conteovu obranu troch mužov, ale počas aktuálnej kampane nastúpil na 25 z 33 zápasov Nerasuri.

Screenier strelil góly, frustrovane bránil a svojou obvyklou vynaliezavosťou opäť zablokoval súperových hráčov. To všetko pomohlo Inter Packu znovu získať miesto v prvej trojke.

Sky naznačil, že slovenčina je živým dôkazom dôvery, ktorú si hráči Interu získali svojimi výsledkami, čo ich posúva na prvé priečky tabuľky.


READ  Európska liga: Inter Miláno - Shakhtar Doneck 5: 0

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close