Hlavné správy

Milánsky útočník sa nepripojí k súperovi z UCL PSG, slovenské médiá tvrdia, že Benjamin Bautista z Bayernu Mníchov odmieta prestúpiť do Interu Miláno

Bayern Mníchov odmietol pustiť Benjamina Pavarda do Interu počas januárového prestupového obdobia, pretože vedel, že by to vyvolalo protireakciu, v dôsledku ktorej by sa Milánčania pripojili k Parížu Saint-Germain.

Informuje o tom slovenská tlačová agentúra Sport Actuality FCInter1908PSG bolo posilnené príchodom Škriniara pred ich súbojom s Parížanmi, ktorí tvrdia, že Bavorčania nebudú chcieť odprevadiť svojich súperov v osemfinále Ligy majstrov.

Do konca januárového prestupového obdobia nebolo isté, či PSG podpíše Škriniara na zvyšok sezóny, alebo počká do leta, aby ho priviedol na bezplatný prestup.

Francúzski majstri sa pokúsili podpísať Slováka za poplatok, zatiaľ čo Nerazzurri boli pripravení požiadať o ponuky a hotovosť.

Dôležitou podmienkou pre uzavretie dohody je však to, že najskôr treba získať náhradu, podobnú medzisuťovine.

Poward bol široko hlásený ako jeden z hlavných cieľov Nerazzurri, ktorý má nahradiť bývalého obrancu Sampdorie.

Podľa Sport Actuality sa Inter pokúsil získať Francúza, ale Bayern si bol dobre vedomý toho, že výsledkom dohody by sa Škriniar pripojil k ich súperom v ďalšom kole Ligy majstrov, a tak predaj odvolal. .

READ  Poľské a slovenské majstrovstvá sveta žien v hádzanej divoké karty

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close