Miller zaznamenal 2 góly a 2 asistencie, keď Rangers porazili Predators 7:0

NEW YORK (AP) – Obranca K’Andre Miller zaznamenal dva góly a dve asistencie v šesťgólovej prvej tretine New Yorku, Jaroslav Halák predviedol 22 zákrokov pri svojom prvom shutoute v sezóne a Rangers porazili Nashville Predators 7:0. v nedeľu večer.

Artemy Panarin zaznamenal v úvodnej tretine gól a dve asistencie a Filip Sidel, Micah Zibenejad, Tyler Motte a Chris Kreider tiež skórovali, aby pomohli New Yorku k štvrtému domácemu víťazstvu v rade a druhému vypadnutiu v priebehu dvoch dní. Rangers zdolali v sobotu večer Pittsburgh 6:0 po tom, čo vo štvrtok zdolali Penguins a v utorok Washington.

Rangers skórovali šesťkrát z prvých ôsmich striel a prenasledovali štartujúceho brankára Nashvillu Kevina Longinena po tom, čo dal štyri góly z piatich striel. Nahradil ho Joos Saros.

Miller sa stal prvým obrancom, ktorý zaznamenal štyri body v jednej tretine, keď Rangers po necelých 14 minútach hry vyskočili do vedenia 6:0. Lavína skorých gólov vyrovnala franšízový rekord pre väčšinu v prvej tretine, naposledy v decembri. 15, 1999, pri výhre 8-3 proti Los Angeles.