Technológie

Millipol Katar drží rekordnú zmluvu za 163 miliónov dolárov – Dauha News

15. ročník Millipole Qatar sa uskutoční 29. októbra 2024.

Tohtoročné medzinárodné podujatie pre vnútornú bezpečnosť a civilnú obranu Milipol Qatar 2022 získalo úspešné kontrakty v hodnote 592 miliónov QAR (163 miliónov USD) a navštívilo ho 11 500 návštevníkov.

Tohtoročné vydanie Expo, ktoré sa končilo 26. mája, zahŕňalo ďalší míľnik – hosťovalo 222 vystavovateľov z 22 krajín, pričom 60 percent vystavovateľov sa zúčastnilo po prvýkrát, generálmajor Nasser bin Fahad al-Thani, predseda Millipol Qatar Group , Sebavedomý Na tlačovej konferencii.

Medzi osem prvých vystavovateľov patrí Austrália, Kanada, Cyprus, Chorvátsko, Fínsko, India, Slovensko a Holandsko.

Po prvýkrát sa na výstave predstavia pavilóny z piatich krajín vrátane Francúzska, Severnej Ameriky, Nemecka, Talianska a Rakúska, ako aj nezávislá medzinárodná účasť.

Toto vydanie Milipol Qatar prichádza v nadväznosti na prognózu ročného rastu vnútornej bezpečnosti na Blízkom východe do roku 2025 o 14,5 percenta, keďže sa blížia majstrovstvá sveta vo futbale do roku 2022, so zameraním predovšetkým na bezpečnosť kybernetickej bezpečnosti a kybernetickej bezpečnosti.

Katar bude v roku 2022 hostiť majstrovstvá sveta vo futbale a bude sa uchádzať o usporiadanie olympijských hier v roku 2032. Bezpečnosť veľkých udalostí a kybernetická bezpečnosť teda nie sú jedinými dvoma hlavnými hnacími silami globálnych trhov; Sú tiež veľmi dôležité pre Katar a región. Komentované Jan Junot, prezident Milipol Events a generálny riaditeľ spoločnosti Civipol.

Najvyšší generál uviedol, že v súčasnosti prebiehajú rozhovory o podpísaní niekoľkých partnerských dohôd, keďže väčšina spoločností zúčastňujúcich sa na sektore kybernetickej bezpečnosti sa špecializuje.

Francois Jullier, riaditeľ podujatí v Milipol International, poznamenal, že tohtoročné vydanie bezpečnostného podujatia zahŕňa bezpečnostné vybavenie, civilnú obranu, protidronovú technológiu a hasenie požiarov.

Na podujatí sa zúčastnili aj oddelenia špecializujúce sa na technické riešenia, bezpečný manažment veľkých podujatí a boj proti cezhraničnej počítačovej kriminalite.

READ  Zlyhanie aplikácie Google: Telefóny používateľov systému Android prestávajú kvôli novej chybe znova fungovať

Úsilie o kybernetickú bezpečnosť v Katare

Najmä Dauha zintenzívnila svoje úsilie v oblasti kybernetickej bezpečnosti od svojich skúseností s počítačovou kriminalitou v roku 2017, kedy bola oficiálna katarská tlačová agentúra napadnutá vonkajšími silami.

Bezprostredné a nelegálne územie Dauhy, vzdušnou a námornou dopravou, bolo obliehané susedmi vrátane Saudskej Arábie, Spojených arabských emirátov, Bahrajnu a Egypta.

Národná agentúra pre kybernetickú bezpečnosť Vyhlásené Minulý týždeň vyškolila viac ako 25 000 zamestnancov v rôznych spoločnostiach po celej krajine. Školenia boli zamerané na množstvo projektov týkajúcich sa vzdelávania a špecializovanej infraštruktúry v oblasti informačnej bezpečnosti od marca 2021 do súčasnosti.

Mohammed Ahmed Al Ansari, riaditeľ agentúry pre styk s verejnosťou a komunikáciu, uviedol, že agentúra od svojho vzniku spolupracovala s viac ako 70 vládnymi, bezpečnostnými a mimovládnymi organizáciami.

zapnuté sobota Maroko súhlasilo s vyslaním tímu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť do Kataru pred majstrovstvami sveta vo futbale v roku 2022. Prišlo na päty Milipolu Katar 2022.

Katar nadviazal partnerstvo s rôznymi krajinami na zlepšenie svojho obranného sektora. Niektoré z nich zahŕňajú Turecko a Spojené kráľovstvo.

Do roku 2021 Turecko prisľúbilo, že do štátu Perzského zálivu pošle približne 3000 členov poriadkových jednotiek na veľké športové podujatia.

zapnuté nedeľaVláda Spojeného kráľovstva uviedla, že poskytne štátom Perzského zálivu protiteroristickú políciu počas majstrovstiev sveta. Bezpečnostná podpora zahŕňa námornú bezpečnosť Kráľovského námorníctva a pokročilé školenia na vyhľadávanie polohy.

Spojené kráľovstvo zabezpečí akčné plánovanie počas majstrovstiev sveta 2022 v novembri.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close