Svet

Milujem Johna Lewisa: predseda vlády Spojeného kráľovstva Johnson obhajuje obchod v plochom poradí

LONDÝN (Reuters) – Premiér Boris Johnson vo štvrtok vyjadril svoju lásku k Johnovi Lewisovi. Bránil tak britského maloobchodníka po tom, čo sa dostal do škandálu s maloobchodom, ktorý označil za „nábytkový sen“.

Na otázku, čo sa stalo s Johnom Lewisom, Johnson odpovedal: „Samozrejme nič. Namietam proti celému tomuto nezmyslu … Milujem Johna Lewisa!“

Johnson sa dostal pod tlak mnohých podvodov vrátane predčasných platieb za rekonštrukciu svojho bytu na Downing Street a niektoré médiá sa vyšplhali na desaťtisíce. Britský vodca opakovane uviedol, že platil účty.

Keď časopis Toddler uviedol, že jeho snúbenca Garyho Symondsa frustrovalo „lesklé zdobenie“, ktoré zanechala bývalá premiérka Theresa Mayová, bol John Lewis pre Britov veľmi obľúbeným maloobchodným predajcom nábytku a bytových dekorácií.

Obnova č. 11 opustila Downing Street „oveľa lepšie, ako by návštevník mohol nazvať„ sen o nábytku Johna Lewisa “z májových rokov,“ stálo v ňom.

John Lewis na svojom Twitteri zažartoval: „Je čas na renováciu interiéru? Sme hrdí na to, že máme svoju službu bytového dizajnu * niečo pre takmer každého.“

(Správa: Elizabeth Piper, úprava: Andy Bruce)

READ  Peru: Kandidátka na parlament, ktorá zomrela kvôli vláde 19, bola zvolená za ženu kongresu Medzinárodný

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close