Veda

Milwaukee odporúča každému v interiéri masky na tvár

Ministerstvo zdravotníctva mesta Milwaukee odporúča každému, aby mal v interiéri ochrannú masku bez ohľadu na stav očkovania. Pokračujúce spravodajstvo: Marina Dmitrijevic, predsedníčka výboru pre koronavírus a Zdravotná rada vo Wisconsine. Vedúci predstavitelia uviedli, že odporúčanie bolo vydané v súlade s pokynmi, ktoré v utorok vydali Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb. V tlačovej správe predstavitelia uviedli, že nárast spôsobuje variant Delta v Milwaukee. pozitívne prípady COVID-19. “Minulý mesiac sa miera záťaže presunula z kategórie„ nízky prenos “do kategórie„ podstatný prenos “a aktualizované odporúčania maskovania CDC sú vo vydaní určené pre osoby v oblastiach so značným alebo vysokým prenosom. Ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že dôrazne odporúča každému, bez ohľadu na stav očkovania, nosiť masku, ak je doma s ľuďmi mimo svojej domácnosti. „Úspešne,“ uvádza sa vo vyhlásení. Infekcia COVID-19 je zriedkavá, ale je možná u ľudí, ktorí boli úplne očkovaní „Očkovanie ukazuje, že infikovaní ľudia môžu stále prenášať vírus na ostatných a vaši blízki sú v bezpečí,“ uviedla komisárka pre zdravie Kirsten Johnsonová. „Najúčinnejším spôsobom, ako bojovať proti tomuto nárastu pozitívnych prípadov, je očkovanie, ale kým sa miera očkovania nezlepší, musíme urobiť jednoduché kroky, ako napríklad nosiť masku na ochranu našej komunity a tých najzraniteľnejších. Musí byť pripravený.“ Ministerstvo zdravotníctva Milwaukee okrem maskovania odporúča každému, kto má príznaky alebo bol v kontakte s niekým, kto má ochorenie COVID-19, bez ohľadu na stav očkovania, testovanie a negatívny test na COVID-19. Karanténa do prijatia. Starosta Tom Barrett medzitým pre WISN 12 News uviedol, že mesto možno zvažuje mandát na očkovanie pre približne 7 000 mestských zamestnancov. „Očkovanie je niečo, o čom aktívne diskutujeme s naším ministerstvom zdravotníctva a oddelením pre vzťahy so zamestnancami,“ povedal Barrett. „Keď sa pozeráme na tieto čísla a nepáči sa mi, že smerujú zlým smerom, existuje možnosť, že podnikneme ďalšie opatrenia.“ „A mohla by táto akcia zahŕňať očkovanie pre mestských pracovníkov?“ Reportér WISN 12 Kent Wainscott sa opýtal: „Na to bude potrebný očkovací mandát alebo samozrejme týždenné testovanie a zabezpečenie toho, aby boli ľudia vždy maskovaní,“ povedal Barrett. Barrett povedal, že nevie, koľko zamestnancov mesta bolo očkovaných, ale ministerstvo zdravotníctva sa pokúša zistiť tento počet. Viac informácií o bezplatných testovacích miestach a hodinách nájdete na milwaukee.gov/COVIDtesting. Zaregistrujte sa na odber e -mailových upozornení na koronavírus od WISN Dostávajte upozornenia na najnovšie správy pomocou aplikácie WISN 12. Sledujte nás: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube

READ  Ako sa rastliny stali lovcami Ars Technica

Ministerstvo zdravotníctva mesta Milwaukee odporúča každému, aby mal v interiéri ochrannú masku bez ohľadu na stav očkovania.

Pokračujúce pokrytie: Koronavírus vo Wisconsine

Nové usmernenia boli vydané vo štvrtok popoludní.

Rozhodnutie bolo prijaté s podporou kancelárie primátora mesta Marina Dmitrijevic, predsedkyne Výboru pre verejné zdravie a bezpečnosť mesta Milwaukee a rady zdravia.

Vedúci predstavitelia uviedli, že odporúčanie bolo vydané v súlade s pokynmi, ktoré v utorok vydali Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb.

V tlačovej správe predstavitelia uviedli, že variant Delta v Milwaukee spôsobuje nárast pozitívnych prípadov COVID-19.

„Za posledný mesiac sa miera zaťaženia presunula z kategórie„ nízky prenos “do kategórie„ podstatný prenos “a aktualizované odporúčania maskovania CDC sú určené pre oblasti s výrazným alebo vysokým prenosom,” uvádza sa vo vyhlásení.

Ministerstvo zdravotníctva uviedlo, že dôrazne odporúča každému, bez ohľadu na stav očkovania, nosiť masku s ľuďmi mimo domu.

„Úspešná infekcia COVID-19 je zriedkavá, ale je možná u ľudí, ktorí boli úplne očkovaní,“ uvádza sa vo vyhlásení. „Napriek tomu, že očkovacia látka účinne chráni jednotlivcov pred závažnými príznakmi, hospitalizáciou a smrťou, predbežné dôkazy z dôkladného očkovania naznačujú, že ľudia, ktorí sa nakazia, môžu vírus stále šíriť medzi ostatnými.“

„Vyzývame našu komunitu, aby zintenzívnila a nasadila si masky, aby sme zaistili bezpečnosť seba a svojich blízkych,“ povedala komisárka pre zdravie Kirsten Johnsonová. „Najúčinnejším spôsobom, ako riešiť tento nárast pozitívnych prípadov, je očkovanie, ale kým sa miera očkovania nezlepší, musíme urobiť jednoduché kroky, ako je nosiť masku na ochranu našej komunity a tých najzraniteľnejších. Musí byť pripravený.“

Ministerstvo zdravotníctva Milwaukee okrem maskovania dôrazne odporúča každému, bez ohľadu na stav očkovania, u ktorého sa vyskytnú príznaky alebo bol v kontakte s niekým, kto má negatívny COVID-19 na COVID-19. Test a karanténu, kým nie je test prijatý.

READ  Zmapovanie Omikrónového prechodu - The New York Times

Starosta Tom Barrett medzitým pre WISN 12 News uviedol, že mesto môže zvažovať mandát na očkovanie pre zhruba 7 000 zamestnancov mesta.

„Očkovanie je niečo, o čom aktívne diskutujeme s naším ministerstvom zdravotníctva a oddelením pre vzťahy so zamestnancami,“ povedal Barrett. „Keď sa pozeráme na tieto čísla a nepáči sa mi, že smerujú zlým smerom, existuje možnosť, že podnikneme ďalšie opatrenia.“

„A mohla by táto akcia zahŕňať očkovanie pre mestských pracovníkov?“ Spýtal sa spravodajca WISN 12 Kent Wainscott.

„Vyžadovalo by to očkovanie alebo samozrejme týždenné testovanie a zabezpečenie toho, aby boli ľudia vždy maskovaní,“ povedal Barrett.

Barrett povedal, že nevedia, koľko mestských pracovníkov bolo očkovaných, ale ministerstvo zdravotníctva sa pokúša určiť tento počet.

Viac informácií o bezplatných skúšobných miestach a otváracích hodinách nájdete tu milwaukee.gov/COVIDtesting.

WISN. Zaregistrujte sa na odber e -mailových upozornení na koronavírus od

Prijímajte upozornenia na najnovšie správy pomocou Aplikácia WISN 12.
Nasleduj nás:
Facebook | Twitter | instagram | YouTube

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close