Technológie

Minecraft Live 2021: Kde sa pozrieť, čo očakávať a všetko, čo potrebujete vedieť

Minecraft Live 2021 je takmer k nám, túto sobotu 16. októbra zistíme, čo je v obľúbenej videohre block-mining každého z nás.

V priebehu týždňa Jens Bergenston a Agnes Larson, hlavný dizajnér a športový riaditeľ Minecraft Respektíve časť obsahu pred víkendovým streamom bola podpichnutá. Toto je zatiaľ to, čo vieme – aktualizujeme to, keď sa dozvieme viac.

Minecraft naživo 2021

Ako sledovať Minecraft Live 2021

Prevádzkujeme živý blog na Nintendo Life, takže sa môžete na nás pozrieť – Očividne najlepšie miesto!

Ako by ste mohli očakávať, Mojang bude video hostovať aj na svojich kanáloch sociálnych médií.

  • Kedy: Sobota 16. októbra 2021, 17:00 BST / 12:00 EDT / 9:00 PDT
  • Kde: YouTube, Twitch, Facebook, Živá webová stránka Minecraft
  • Ako: Môžete si ho prezrieť na všetkých telefónoch, tabletoch, počítačoch a herných konzolách s pripojením na internet

Verzie streamu v americkom znakovom jazyku a zvukovom popise sú k dispozícii na YouTube:

Na nižšie uvedenom obrázku nájdete ďalšie vysielacie časy vo vašom časovom pásme:

Obrázok: Mojang

Čo môžete očakávať od Minecraft Live 2021

Hlasovanie medzi týmito tromi novými gangmi pre túto hru je naplánované na 16. októbra. Ako sme dostali hlasovanie tohto gangu? Lesklá chobotnica Po Minecraft Live Stream 2020 vyhral Mooblum (krava s kvetinovou tematikou) a očné linky, očné linky a očné linky, ktoré odpudzujú lietajúce snehové mraky.

Nové gangy, z ktorých si môžete vyberať:

Ulička

Ulička
Obrázok: Mojang

Alley je priateľský gang, ktorý zbiera položky a nájde ich viac – napríklad ak potrebujete palice, kosti alebo smaragdy. Tancuje a letí. Je rozkošný. Ak je vo vašom svete blok poznámok, nechá tam položky, ktoré našiel.

READ  Sprievodca Fortnite: Vyšetrite anomáliu v Lazy Lake

Oslnenie

Oslnenie
Obrázok: Mojang

Jednou z hlavných zmien Minkcraft v jaskyniach a útesoch je vytvorenie gangov druhej časti. V súčasnosti, ak je množstvo svetla nízke, získate popínavé rastliny, zombie, kostry a ďalšie, ale čoskoro sa to stane iba Celkom Tma, čo znamená, že vaše štruktúry už nie sú ovplyvnené pochodňami. V tejto záležitosti vám môže pomôcť žmurknutie: poletí do tmavých oblastí a odhodí hnev, pretože nenávidí tmu. Ďakujem, slzy!

Medená guľa

Medená guľa
Obrázok: Mojang

Medený Golem, podobne ako jeho priateľ Iron Golem, bol veľký chlapec vyrobený z medi. Rozdiel oproti tomuto chlapíkovi je v tom, že časom starne a narastie tá nádherná medená patina … a keď bude zelený, zamrzne ako socha. Môžete si ho vytvoriť sami (napríklad ako je vyrobený železný stĺp, so 4 medenými blokmi v tvare T), na to môže byť veľmi pekná aplikácia Redstone, ale my v Redstone nie sme dosť dobrí na to, aby sme vedeli, čo to je. Stojí za zmienku, že ak vyhrá medený gól, do hry budú pridané aj medené tlačidlá!

Informácie o dungeonoch Minecraft

Žaláre Minecraftu Za posledný rok si získala veľkú pozornosť vďaka množstvu DLC a cross-play, takže bude zaujímavé zistiť, kam sa tento spin-off v štýle RPG uberá ďalej.

Ďalšia aktualizácia

Minulý rok nám Minecraft Live predstavil aktualizáciu Caves and Cliffs a Mojang potvrdil začiatkom tohto roka Kruh aktualizácie 1.19 bude oznámený počas Minecraft Live 2021.

Minecraft je postavený na svojich sociálnych dielach, vie to – webová stránka ich nasleduje a robí Minecraft živým. Počas akcie sa pozrieme na niektoré atraktívne, kreatívne sociálne štruktúry a servery.

Smash Brothers a Amoeba

Steve a Alex získavajú amébu„Tento týždeň ich teda uvidíme v streame – možno ich skenovanie urobí v Minecrafte niečo špeciálne?

READ  Icarus, tvorca DayZ, predstavuje scénu s novým živým akčným trailerom

Jaskyne a útesy, 2. časť

Pozrime sa trochu viac na druhú časť aktualizácie, vrátane toho, ako funguje generovanie biomov, nový gang a senzory Schulk!

Strážca

Oženiť sa v skutočnosti Rád by som videl trochu strašidelnejší nový dozorcovský dav pripravený zničiť vášho zverenca žijúceho v novom Deep Dark Biome.

Nejaké drobné špekulácie

Nie je to živé podujatie bez zriedkavo sa vyskytujúcich fám, že?

Nový šéf?

Pôvodný oznamovací trailer … nejaký úprimný nezmysel. V dobrom, samozrejme – ale sľubovalo to tri veci: Quadromorphic Ender Vision. Systém vysielania zvuku a majáka Pillar Raid-EO.

Ale možno to nie je všetko Veľa Nezmysel, ako sme si mysleli. Niektorí špekulujú, že Enter Vision predstavuje Enter Dragon, Pillar Raid-Eo Sound predstavuje … Pillar Raids, úprimne povedané, a Beacon je odkazom na semeno, ktoré musíte poraziť, aby ste vytvorili hranu. Toto sú tri súboje s bossmi Minecraftu … uvidíme teda viac?

Samozrejme, už vieme o Strážcovi … možno je?

Strážca
Obrázok: Mojang

Dátum vydania?

Všetci trpezlivo čakáme na aktualizáciu Caves & Cliffs Update Part 2, ktorá do hry pridá novú svetovú generáciu, novú dynamiku, Deep Dark Biome a nové gangy. Vieme o tom len to, že vyjde „neskôr v tomto roku“ … ale Minecraft Live je ideálnym časom, kedy presne povedať, kedy.

Najnovšia snímka Minecraftu – ukážka pripravovaných aktualizácií – je 21w40a, čo je zlepšenie oproti prvému snímku Caves & Cliffs Part 2, 21w37a. Táto distribúcia rudy snímok zmenila štandardné chyby svetovej generácie a pravidlá kladenia gangov, ale zatiaľ nie je jasné, ako blízko je jej vydanie.

Minecraft VR / AR?

Minecraft VR bol vydaný na PSVR koncom minulého roka, ale pamätáte si na demo HoloLens s neuveriteľnou realitou alternatívnej reality na E3 2015? Áno, je to veľmi skriptové, veľmi zavádzajúce a takmer nepripravené pre spotrebiteľov, ale napriek tomu je pekné počuť o tom viac. Prepínačov to veľmi neovplyvnilo.

READ  Argon's Rotary Stealth Sniper Deathloop • Deväťminútová hra portálu Eurogamer.net je tu

Partnerstvo značky?

Minecraft LEGO Bol to obrovský úspech, takže by sme sa nečudovali, keby sme našli nové sady alebo iných partnerov s inými spoločnosťami. Ako vyzerá paleta Minecraft Colorpop? Jeden som dostal na Animal Crossing

Včelí štít ????

Včelí štít
Obrázok: Mojang

Bee Armor ??????????


Počuli ste už nejaké zvesti o Minecraft Live 2021? Čo chcete vidieť? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close