Zábava

Miriam úprimne hovorila o rozchode a sklamaní, musí však čeliť aj stádu

Po veľkej láske prišlo veľké sklamanie, dnes sa Mirka snaží zostať v pohode a ísť ďalej.

Veľká chyba života

Zdá sa, že ešte nemá veľa šťastia v láske, a hoci má dobrosrdečnú povahu a lásky je na rozdávanie, nevie nájsť tú pravú.

Len nedávno moderátorka Miriam Kalisová oznámil rozchod, ktorý prekvapil azda každého, dokonca aj samotného „Pána Božieho“. Miriam sa po viac ako roku rozlúčila s Michalom Menkynom a zatiaľ čo si všetci mysleli, že je konečne ten pravý, Mirka označila tento vzťah za najväčšiu chybu jej života.

“Každý človek musí aspoň raz v živote zažiť najväčšiu chybu svojho života … to bol môj posledný vzťah … vďakabohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že stačí … dosť som sa naučil.” do konca života … neviem, čo by som si zaslúžil, ale som presvedčený, že toho bolo naozaj dosť …, “napísala na svoj Instagram len pred pár týždňami a všetkých tak prekvapila.

Het už pozitívne pre Miriam

Moderátorka je všeobecne jednou z obľúbených celebrít, zdá sa však, že musí občas počuť aj kritiku na sociálnych sieťach. Tentokrát prezradila, že jej začali prichádzať aj „hejterské“ správy, čo pre ňu doteraz asi nebolo zvykom.

“Do pekla išlo o to, mať v aute závoj. Nikdy ich nenapadlo, že si myslia, že som v tom aute možno nebol sám, možno som čakal, že prehovorím cez okno vrátnika, možno … hocičo,” vysvetlila vo videu na svojom Instagrame.

Miriam Kalis si tiež musela vypočuť kritiku na sociálnych sieťach

Miriam Kalis si tiež musela vypočuť kritiku na sociálnych sieťach

Zdroj: Instagram Miriam Kalisová

Som zranený, sklamaný, ale …!

Miriam patrí medzi čestné ženy, ktoré sa na nič nehrá a hovorí veci tak, ako sa cítia. Často sa snaží motivovať ženy, aby sa nebáli byť silné, pretože ona sama prešla za posledné roky skutočne ťažkými životnými skúškami, ale nič ju nezlomilo.

READ  Šokujúci pohľad na Scullyovú z Aktov X: Ach, stratila všetky svoje sexuálne schopnosti!

Sama stále pripúšťala, že sa cíti zranená taká, aká je po rozchode, ale rozhodne nemieni takto zostať. Dala slová všetkým ženám, ktoré nesú hlboké posolstvo a je možné na ne myslieť:

„… nikdy … nikdy sa nebojte povedať veci tak, ako ich cítite … ani v úraze ….. nechajte sa vidieť … autenticky … a povedzme si to na rovinu .. .V súčasnosti som videný, hodnotený a hodnotený možno viac, ako mi vyhovuje, ale čo … som žena … a som pravdivý a mám sa najradšej sám so sebou … zdieľam tu s vy, moji instacos … s mojou instacommunity krásne veci, ktoré sa mi v živote dejú a chcem sa s tebou podeliť aj o tie ťažké veci.. ktoré si nevyberáme vedome ….

stávajú sa nám všetkým..čiže výnimky … už sme si zvykli, že výzva proti celulitíde, nomakeup je zdieľaná na instagrame … ale s emocionálnou otvorenosťou a pravdivosťou je to stále tabu … vždy čakáme kým nie sme všetci v poriadku a potom sme hrdinky … ako sme nad vecou …. rozhodol som sa, že ti nebudem ukazovať celulitídu, ale trúfam si byť autentický a na nič sa nehrať

… a áno … som zranený … a veľmi … a sklamaný … a niekedy nahnevaný … ale tiež veľmi silný a viem, že to bude v poriadku… a že sa mi to nemohlo stať lepšie, keď sa dozviem o posledných dňoch … viem, že nie som sama a chcem, aby si vedela, že v tom nie si sama … ženy by mali držte spolu..nepodkopávajte si kľaknite na kolená..ale aby ste sa podporili … nikdy sa na nič nehrajte a kašlite na to, či sa to niekomu páči alebo nie …

READ  Elizabeth II urobila hlavné rozhodnutie! Počas jej vlády zatiaľ nič také neurobila - Star Cases - Cocktail

ženy sa za svoje emócie hanbili dlhé roky … báli sa a stále sa boja, že budú odsúdené, súdené, hodnotené …. sme bytosti plné emócií … a na to je to krásne … keď sme zranení, buďme zranení … keď sme silní, využime svoju silu … Nehanbím sa za svoju zraniteľnosť … a ty? “

Menej lásky k mužom, viac lásky k sebe

Miriam je jednou z osôb, ktoré nazerajú na svet a problémy čo najpozitívnejšie, rovnako si dajú prestávku a snažia sa ísť ďalej. Spoločne vymazala všetky fotografie, čím urobila veľkú bodku za láskou a zdá sa, že viac ako mužov sa venuje sebe a svojej milovanej dcére Mii.

„Cítim v kostiach, že táto jeseň bude zvláštna … a teda, že bomby idú … a ona je už výnimočná … ďakujem za ňu … a ešte raz sa mi potvrdilo, že všetko je len otázkou rozhodnutia … a ja som sa rozhodol túto jeseň „tancovať“ … a ty? “

Je viac ako jasné, že Miriam je skutočne silná žena, ktorá sa nenechá ničím rozhodovať – ​​či už je to sračkou alebo rozchodom. V každej životnej situácii sa snaží nájsť dobro a ísť ďalej. Možno pre mnohých z nás to môže byť inšpirácia …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close