Hlavné správy

Mnoho hráčov Seattle Saunders bolo povolaných do reprezentačných povinností

Najmenej štyria Seattle Sounders sa počas nadchádzajúcej prestávky pripoja k svojim národným tímom. Jordan Morris (USA), Nauho (Kamerun), Christian Roldan (USA) a Albert Rusnok (Slovensko) už boli oficiálne vymenovaní do zoznamu, pričom sa očakáva, že tam bude Xavier Areca (Ekvádor). Saunders bude ovplyvnený iba proti zápasu Vancouver Whitecaps 14. júna to bol jeden z dvoch zápasov, ktoré museli byť preložené, aby sa do nich zmestil Concacaf Liga majstrov Hrať.

Alex Roldan (Salvador) a Raul Ruidas (Peru) neboli menovaní vo svojich národných tímoch, zatiaľ čo Reid Baker-Whiting bol menovaný v tíme Spojených štátov amerických do 19 rokov.

Spojené štáty hrajú v dvoch priateľských zápasoch (Maroko 1. júna a Uruguaj 5. júna) a dvoch zápasoch Pohára konfederácií (Grenada 10. júna a El Salvador 14. júna).

Slovensko má za sebou štyri zápasy Ligy národov UEFA. Bielorusko 3. júna, Kazachstan 6. júna, Azerbajdžan 10. júna a Kazachstan 13. júna.

Ekvádor má troch spojencov (Nigéria 2. júna, Mexiko 5. júna a Kapverdy 11. júna). Ak sa bude cítiť pozvaný, Areca sa môže vrátiť včas na zápas vo Vancouveri.

Kamerun bude čeliť Burundi 8. júna v kvalifikácii Afrického pohára národov. Ich zápas 4. júna proti Keni bol zrušený po tom, čo boli vylúčení z kenského turnaja kvôli suspendácii FIFA za „politické zasahovanie“ do futbalových aktivít. Nouhou naozaj nesmie chýbať na žiadnom zápase Sounders.

READ  Pláž Paravoli je ideálnym štartom pre Slovensko, Poľsko a Lotyšsko na slovinskom Open

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close