šport

Možnosti keltského prevodu, ktoré by mohli vyriešiť krízu chovateľov Ange Postcoclo

Na výmennom trhu je potrebné vykonať veľa práce s návrhom keltskej stránky pre Ange Postco, ktorá by predstavovala vážnu výzvu pre titul Scottish Premiership.

Musí sa to zmeniť, aby mohol uvažovať o možných odchodoch, ako sú Otson Edward a Ryan Christie.

Defenzíva je prioritou a bolo zrejmé po tom, čo Hoops v predsezónnom priateľskom hode inkasovali West Ham United poltucet gólov.

Aj keď akýkoľvek podpis návratu do Ligy majstrov proti stredisku v Dánsku prišiel neskoro, Postegoglo sa pred problémami netajil.

Hľadanie na vylepšenie stránky však pokračuje a Postegoglo povedal: „Dosiahli sme veľa cieľov pre každú úroveň.

„Máme tri projekty a pre mňa je to o tom, že rýchlo dostanem jeden z nich do tímu, pretože bežíme na rovnakej úrovni ako hráči, ktorých potrebujeme.“

Brankár Vasilis Barcas v kvalifikácii Ligy majstrov medzi Celticou a FC Midgland

Jednou z oblastí, ktorá si vyžaduje urgentné vylepšenie, je to, že je najlepšie hľadať čistý priestor medzi palicami so sebavedomým Vasilis burgas.

Gréci proti Hammers predčasne chytili po tom, čo bol pod tvrdou kritikou za gól, ktorý pripustil remízou do Midlands.

Ale jeho pozícia pri prvom góle Michaela Antonia za West Ham bola taká zlá, že útočníka vyzvali, aby okolo neho prestrelil.

V prestávke vystriedal Barcasa Scott Payne, no pred uzavretím prestupového obdobia by definitívne dorazil nový stopér.

Fraser Forster je pripojený, ale tu nie Zaregistrujte hru online Vyberie ďalších päť brankárov, ktorí budú voliteľnou možnosťou pre Postgoglu.

Marcus Bettinelli

Bývalý muž Fulhamu sa pripojil k voľnému hráčovi a 29-ročnému Arsenalu, Chelsea a Aston Ville po tom, čo v lete opustil Crane Cottage.

READ  Obranca Cam Lee je pripravený na ďalšiu fázu s tučniakmi

Bettinelli je však najlepším z troch klubov anglickej Premier League, ktorý dosiahol najlepšiu zálohu, a dres č. 1 v Celticu bude najpôsobivejší.

Minulú sezónu strávil zadĺžený v Middlesbrough, kde pomohol dokončiť prvú polovicu šampionátu katastrof.

Bettinelli bol kedysi vybraný do tímu Anglicka do 21 rokov a pred štyrmi rokmi dostal seniorský povolávací rozkaz pod Garethom Southgate, predtým pôsobil v troch levoch do 21 rokov.

Marek Rodak


O budúcnosti Slováka sa vo Fulhame pochybuje po podpísaní londýnskeho klubu s bývalým brankárom Tottenhamu Paulom Cassanicou.

Rodak bol veľkým hráčom Fulhamu v ročníku 2019/20, vybojovali si postup do anglickej Premier League, ale prvý let stratili podporu.

Dvadsaťštyriročný mladík, ktorý bol Slovenskom šesťkrát odstavený, je však stále strážcom kvality a v prípade príchodu Kassanice by mohol hľadať novú výzvu.

Mitchell Langerak

Tridsaťdvaročný muž nemá dlhodobé preferencie, ale muž, ktorý je oboznámený s Postgoglom, pozná svojich Austrálčanov, ktorí pôsobili v J-lige.

6-stôp-4-palcový brankár momentálne hrá za Nakoyu Crampusa, ktorý počas pôsobenia Postegogla vo funkcii vedúceho národného tímu vyhral všetkých osem svojich čiapok Socceros.

Borussia Dortmund má v priebehu času skúsenosti z Európy v Stuttgarte a Levante, čo by bola solídna voľba.

Jamal Blackman

Dvadsaťsedemročný hráč je bez klubu od svojho odchodu z Chelsea, kde je v mládežníckych kádroch takmer desať rokov.

Ale bývalý anglický mládežnícky klobúk sa v prvom tíme na Stamford Bridge s rôznymi kreditmi neobjavil.

Blackman by bol skúsenou a lacnou alternatívou, aj keď sa očakáva, že bude o chovateľov na juh od hranice veľký záujem.

Benjamin Sekrist


Švajčiarsky stopér Barkhead hľadá v meste 350 000 dolárov s mandarínkami.

Sikrist je v posledných rokoch svojej zmluvy s Donatisom a kráča po stopách Lucasa Salusku po tom, čo Poliak v roku 2009 urobil podobný krok.

READ  Riyadh Mahrez podpísal zmluvu na Master Class v Mann City, kde skóroval Samuel Suez

Pre sedmokrásky to bolo veľmi zaujímavé od podpisu od 29-ročného Wattsa, ktorý v minulej sezóne pripustil: „Mojím cieľom je hrať na najvyššej úrovni. Som pripravený na ďalšiu fázu. “

Chcete preexkluzívny predsezónny keltský náhľad vo svojej schránke a poštovej schránke? Prejdite sem, dozviete sa viac a ochránite svoju kópiu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close