Hlavné správy

MS žien do 19 rokov 2022 v Poľsku – 2. deň

Vo štvrtok je druhý deň majstrovstiev sveta žien do 19 rokov 2022 v poľských Katoviciach.

Nórsko vs Slovensko

Aká hra skoro ráno. Slovensko sa ujalo vedenia 3:0 na konci prvého zápasu. Nórsko si však zachovalo náladu a skórovalo 24 sekúnd do druhej tretiny a neprestalo skórovať, kým sa v priebehu 13 minút druhej tretiny nedostalo do vedenia 5:3. Slovenské mužstvo odpovedalo a strelilo ďalšie dva góly a prinieslo tak prvú remízu v tomto zápase: 5:5.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Kanada vs Maďarsko

Maďarsko začalo tento zápas dobre a podarilo sa mu streliť prvé góly. Kanada však mala v nádržiach dostatok energie a za 60 minút dokázala streliť päť gólov. Doviesť zápas domov sa však ukázalo ako náročná úloha, keďže Maďarsko bolo v plameňoch a celkovo strelilo 13 gólov. Ešte raz to bolo Nora Lelovicsová Podieľal sa na viac ako 50 % všetkých maďarských gólov.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Švédsko vs Česká republika

Česká republika začala v tomto súboji dvoch červených favoritov zo skupiny B určite víťazne. O prvej prestávke si dali čaj s vedením 2:0. Švédsko ale v druhej tretine rázne odpovedalo a strelilo štyri góly bez odpovede. Česká republika dokázala streliť svoj tretí a posledný gól s náskokom tri a pol minúty. Švédsko vyhralo o jeden gól; 4-3.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.


Foto: Carolina Sommer

Nový Zéland vs Taliansko

Neeurópsky tím poraziť európsky tím nie je každodenná záležitosť. Nový Zéland dosiahol toto víťazstvo veľmi silným druhým termínom, kde sa mu podarilo skórovať trikrát. Taliansko v tom období nebodovalo. Oba tímy strelili v ostatných dvoch tretinách rovnaký počet gólov. Nový Zéland vyhral 6:3.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Lotyšsko vs Rakúsko

READ  Slovensko posiela pomoc do iránskych táborov pre nelegálnych prisťahovalcov v hodnote 44 000 dolárov

Lotyšsko rýchlo začalo tento zápas skorým gólom. Lotyšsko neprestalo skórovať počas celého zápasu s rôznymi strelcami. Dobrou správou pre Rakúsko bolo, že sa im podarilo streliť prvé dva góly zápasu. Lotyšsko bolo nakoniec príliš silné a vyhralo 14-2.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Fínsko vs Švajčiarsko

Po prvej tretine tento zápas vyzeral ako potenciálny zápas, ak by sa v skupinových zápasoch stretli dvaja top favoriti. Fínsko vedie o dva góly. Švajčiarsko však dokázalo obratnejšie premeniť svoju presilovú hru a v prvých piatich minútach druhej tretiny strelilo dva góly. Švajčiarsko šokovalo Fínsko a strelilo ďalších sedem gólov, čo viedlo k dôraznému víťazstvu 9:2.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Austrália vs Dánsko

Austrália skórovala ako prvá a držala si vedenie do 32 minút. Vtedy Dánsko strelilo tri rýchle góly v priebehu necelých troch minút. Austrálii sa podarilo znížiť náskok Dánska na jeden gól; Dánsko sa však v riadnom hracom čase ujalo vedenia 6:2.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Poľsko vs Nemecko

Pre hostiteľskú krajinu to bolo prvé víťazstvo. Poľsko bolo od začiatku veľmi úspešné, keď úspešne premenilo trestné strieľanie. Poľsko naďalej zvyšovalo svoje skóre. Nemecko v záverečných minútach skúsilo všetko a vymenilo brankára za šiesteho muža – skórovať sa však stále podarilo Poľsku. Poľsko 7, Nemecko 1.

Štatistiky zápasov sú k dispozícii tu.

Nájdite všetky záznamy zápasov, najdôležitejšie momenty a rozhovory IFF Youtube kanál 1.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close