Svet

Muž z okresu Burlington bol uväznený za obťažovanie 3 detí

Osoba v okrese Burlington bola odsúdená na 15 rokov väzenia za sexuálne zneužívanie troch detí.

Prokuratúra uviedla, že 37-ročný Christopher Elder z Riverside nebude mať počas výkonu trestu podmienečné prepustenie na základe petičnej dohody. Po prepustení bude zaradený do registra štátnych delikventov.

Vo februári uznal vinu za prehlbovanie sexuálneho zneužívania prvého stupňa a ohrozenia blaha dieťaťa.

Advokát grófstva Burlington Scott Caffina uviedol, že vyšetrovanie sa začalo minulý rok po tom, čo jedna z obetí povedala rodinným príslušníkom útokov.

Pri odsúdení staršieho „sudca Philip Hines to povedal súdu“. Dopad na deti nie je v súčasnosti známy.

„Nevieme, aký to bude mať plný dopad, pravdepodobne na mnoho rokov. Život je ťažší v lepšej situácii, dajme tomu bokom,“ uviedol.

Pozrite sa na: 25 najlepších miest na bývanie v New Jersey

Zakladač Z údajov bol zostavený zoznam najlepších miest na život v New Jersey Dôležité. Nich zaraďuje obytné miesta na základe rôznych faktorov vrátane životných nákladov, škôl, zdravotnej starostlivosti, zábavy a počasia. Pribudli mestá, predmestia a mestá. Výpisy a obrázky realtor.com.

Na zozname je silná ponuka od najlepších škôl a nočného života po vysoké prechádzky a verejné parky. Niektoré oblasti zaznamenali rýchly rast, keď sa do oblasti sťahujú nové podniky, zatiaľ čo iné ponúkajú pohľad na históriu oblasti so zachovanou architektúrou a múzeami. Pokračujte v čítaní a zistite, či vaše rodné mesto vytvorilo zoznam.

Vedeli ste: New Jersey má sopku!

READ  Slony musia byť premiestnené „zo sveta“ zo ZOO do kenskej džungle

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close