Ekonomika

MVM Partner vstupuje na nové trhy

MVM Partner, elektronický obchodník štátnej energetickej spoločnosti MVM Group, vstupuje od konca augusta na trhy v Belgicku, Holandsku a Grécku, uvádza sa v správe štátneho spravodajského kanála MTI.

Partner MVM MTI je v súčasnosti prítomný na energetických trhoch v 20 krajinách Európy vrátane Maďarska a pôsobí na jedenástich energetických burzách.

Objem medzinárodného obchodu spoločnosti prekročí 47 TWh do roku 2022, čo je takmer 40 percent z celkového objemu obchodu 122 TWh za rok.

MVM Partner predtým vstúpil na trhy v Nemecku, Rakúsku, na Slovensku, v Rumunsku, Srbsku, Chorvátsku, Slovinsku, Francúzsku, Čečensku, Poľsku, Bulharsku, Severnom Macedónsku, Taliansku, Švajčiarsku, Čiernej Hore a Španielsku.

Podporte budapeštiansky obchodný vestník

Urobiť časopis hodným mena je drahý biznis. Obchodné správy, spolupracujúce s vydavateľmi, redaktormi a reportérmi Budapest Business Journal, vám 27 rokov poskytovali spoľahlivé informácie, pravdu, presnosť a bez strachu a láskavosti.

Novinové spoločnosti na celom svete majú problém nájsť obchodný model, ktorý by im umožnil naďalej vyniknúť bez toho, aby bola ohrozená ich výkonnosť. V poslednej dobe niektorí ľudia testovali myšlienku zapojenia svojich najdôležitejších partnerov, svojich čitateľov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť aj našim čitateľom. Pozývame vás, pomôžte nám dodať potrebnú kvalitnú obchodnú žurnalistiku. Stlačte naše tlačidlo Podpora BBJ a môžete si vybrať, ako často a ako často nám budete zasielať svoje príspevky.

READ  Spoločnosť Hyundai Kona Electric dosiahla v rámci hypermilácie najazdených viac ako 1 000 km

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close