šport

Mykola Kukarevich má chuť začať odznova v Hibs po jeho problémoch v Belgicku

V rozhovore po potvrdení jeho prestupu na hosťovanie do Škótska 21-ročný hráč priznal, že sa tešil na to, že pomôže Hibsovi dosiahnuť ciele pre túto sezónu.

„V Belgicku som bol spokojný so všetkým okrem vlastného hracieho času,“ povedal Futbal UA.

„Dobre som zapadol do tímu a užíval som si tréningy, ale myslím si, že som si zaslúžil viac hracieho času, ako som dostal – chápem, že keď je na výber medzi stálym hráčom a požičaným hráčom, vždy sa uprednostní ten prvý.“

Kukarević má zmluvu s francúzskym tímom ESTAC Troyes do roku 2026, ale za klub Ligue 1 nastúpil len dvakrát. Troyes je súčasťou City Football Club a útočník prezradil, že jeho zástupcovia spolupracovali s materskou spoločnosťou v Edinburghu City.

„V novom tíme mi pomohli moji agenti a štruktúra Mestského futbalového klubu. myslel som [about a move] Po určitom čase som sa rozhodol, že to bude najlepšie pre môj kariérny rozvoj.

Kukarevič stále čaká na pracovné víza a je v Belgicku, no dúfa, že sa čoskoro spojí so svojím novým tímom.

Pokračoval: „Ešte nie som oboznámený s cieľmi tímu na túto sezónu, ale myslím si, že to bude boj o európsku kvalifikáciu. Musím sa sústrediť na to, aby som sa udomácnil v Hibs, rýchlo sa adaptoval a snažil sa pomôcť tímu čo najviac.“ ako sa dá.“

Mykola Kukarević hrá v apríli za OH Leuven proti Royal Antwerp

Útočník narodený v Udrytsku dúfa, že sa dostane do kádra ukrajinskej reprezentácie do 21 rokov na dvojzápas play-off kvalifikácie UEFA Euro do 21 rokov proti Slovensku 23. a 27. septembra.

„Našu mládežnícku reprezentáciu čakajú dva veľmi dôležité zápasy proti Slovensku, takže k nim musíme pristúpiť v plnej bojovej pripravenosti,“ dodal.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close