Technológie

Na internet údajne unikli obrázky Call of Duty a Modern Warfare 2 z roku 2024

Koncepty pripravovanej hry Call of Duty z roku 2024 a Modern Warfare 2 údajne unikli online.

Objavil ResetEraPoužívateľ Twitteru @RealiityUK – hoci existujú aj iné účty, ktoré boli v dôsledku štrajkov DMCA stiahnuté do režimu offline – zdieľal obrázky cez víkend a uverejnil celé vlákno o tom, čo sa zdá, že načítava obrazovky zo strieľačky, o ktorej tvrdia, že sa našla v testovacích súboroch Warzone Mobile. .

Ak je to pravda, pripravované multiplayerové mapy Modern Warfare 2 budú zahŕňať Grand Prix, ropné pole a múzeum, okrem iného s kódovým označením: SABA a Hydro.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – upútavka na odhalenie svetovej hry.

Ďalšie miesta na mape bez obrázkov sa volajú Esports Gym, Exhume, Fallout, Favela – možno z roku 2009 Modern Warfare 2? – Strelnica, Floating Bay, Killhouse, Maják, Luxus, Mountain Town a Narcos.

Používateľ tiež zdieľal dve snímky obrazovky údajne prevzaté z „Treyarchovej ďalšej hry HAHAHA“: jednu zo Stealth – ktorá obsahuje plamene, známe lietadlo a prevrátenú americkú vlajku – a ďalšiu s názvom Pillage, miesto také luxusné, že nie je pre obrovskú dieru v stena.

„Bohužiaľ, momentálne nemáme načítavaciu obrazovku pre každú mapu. Takže ich zverejním, keď budú pridané,“ uviedol Twitter. vysvetlil. „Stále nás čaká viac, len nie toľko, ako sa očakávalo.“

V rámci prebiehajúceho boja proti podvodníkom tím, ktorý stojí za riešením proti podvádzaniu na strane servera a jadra Call of Duty, s názvom Ricochet, odhalil novú techniku ​​zmierňovania. Zbrane (a päste) hráča sú odobraté, keď ich systém identifikuje ako podvodníka.

Damage Shield, Ricochetova prvá veľká zmierňujúca technika, v podstate funguje Povolí boží režim Pre všetkých legitímnych hráčov, ak je odhalený podvodník zápasov. Medzitým sa zatvára, znemožňuje Vidieť nepriateľov a guľky alebo počuť zvuky pre zistené cheaty.

READ  iPhone 12 má iba o 27 € lacnejšie komponenty ako iPhone 12 Pro

Vlajková loď Battle Royale Warzone od Activisionu sa v poslednej dobe zmenila k horšiemu S vystúpením Terminátora. Štvrtá sezóna Warzone ponúka možnosť hrať ako pôvodný T-800 alebo jeho nástupca T-1000.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close