Technológie

Na novej hre MechWarrior pre jedného hráča sa pracuje

Vývojár MechWarrior 5 Piranha Games pracuje na novom titule z dlhotrvajúcej série MechWarrior, pričom štúdio sa momentálne snaží vydať projekt v roku 2024.

Prezident Piranha Games Russ Bullock sa o novinku podelil počas rozhovoru Podcast NoGutsNoGalaxy (Vďaka PC hráč), škádlil: „Len poviem, že to nie je MechWarrior Online 2, nie je to nástupca MechWarrior Online, nie je to online PvP. [game] – Myslite na to viac v duchu MechWarrior 5, ale ide o kompletnú hru, kompletný produkt.“

Podľa Bullocka sa momentálne záhadný titul – ktorý je vo vývoji pre PC a konzoly – uberá „žánrovou cestou kooperácie pre jedného hráča“. Okrem toho sú detaily tenké a úplné odhalenie sa uskutoční až túto jeseň.

Piranha’s McWarrior 5: Mercenary spustený v roku 2019.

Na inom mieste v rozhovore sa Bullock dotkol MechWarrior Online a povedal, že štúdio by určite malo záujem o pokračovanie svojej hry z roku 2013. To sa však nestane, kým sa nevyriešia licenčné problémy – v súčasnosti má Piranha licenciu MechWarrior „aspoň“ do roku 2025, ale „možno bude potrebovať predĺženie do roku 2030“, aby bol MechWarrior Online 2.

„Nebudete robiť MechWarrior Online 2, ak vaša licencia vyprší v roku 2025,“ dodal a dodal, že projekt by potreboval „oveľa viac dráh.“

V bezprostrednej budúcnosti má Piranha pre MechWarrior 5 v zásobe viac so svojím štvrtým vydaním DLC. Russelhagovo povstanie – Spustený 26. januára.

READ  Epic Games Store odhaľuje najnovšiu bezplatnú hru

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close