Economy

Na Slovensku je nový operátor: RADOSŤ ponúka neobmedzené dáta, SMS a volania za 20 € mesačne!

Slovenská scéna s operátormi sa rozšíri o ďalší prírastok. O2 v októbri spustí digitálneho operátora Radosť, ktorý za atraktívny poplatok ponúkne zaujímavú ponuku zameranú hlavne na dáta. Neobmedzený balíček stojí iba 20 €.

O2 dnes v médiách odhalenéže na Slovensku spustí digitálneho operátora Radosť. Prevádzkovateľ nebude mať kamenné obchody ani obchodných partnerov. Celý nákupný systém bude prebiehať online prostredníctvom aplikácie, resp. cez webové rozhranie.

Budú k dispozícii tri programy platné 30 dní. Poďme si ich predstaviť.

Nekonečná radosť – 20 €

Infinite Joy, ako už názov napovedá, ponúka neobmedzené „HD dáta“ a neobmedzené minúty / SMS / MMS. Prevádzkovateľ nechcel špecifikovať, aký rýchly bude tento internet, prezradil však, že bude dostatočne hravý na streamovanie Full HD videa. Z akého zdroja však nespresnil.

Nehovoril tiež nič o možnom FUP, teda dátovom limite, ktorý je často prítomný aj pri neobmedzených balíkoch. Viac by sme sa mali dozvedieť v októbri. Čo však už vieme, je cena. Stojí to 20 € mesačne.

Prehľad

  • Dátum: neobmedzený
  • Hovory / SMS / MMS: neobmedzený
  • Cena: 20 €

Veľká radosť – 10 €

Za 10 € získate 8 GB HD dát a 200 minút SMS / MMS správ od operátora Radosť. Po surfovaní po dátach alebo zavolaní voľných minút alebo minút predplatených SMS je možné paušál predĺžiť. Jedna minúta hovoru, SMS alebo MMS navyše bude stáť 0,05 EUR. Bude tiež možné dokúpiť ďalšie dáta. 1 GB dát bude stáť 2 €.

Prehľad

  • Dátum: 8 GB
  • Hovory / SMS / MMS: 200
  • Cena: 10 €

Malá radosť – 5 €

Little Joy funguje rovnako ako „Big One“, získate iba 2 GB HD dát a 100 predplatených minút / SMS / MMS.

Prehľad

  • Dátum: 2 GB
  • Hovory / SMS / MMS: 100
  • Cena: 5 €
READ  Slovenská spoločnosť napreduje vo vývoji čipov, od ktorých očakáva tržby v miliardách - Denník E.

Kedy začne predaj služby, nevieme presne. Vieme iba to, že sa tak stane v októbri. Avšak prevádzkovateľ láka na prvých 7 dní zadarmo bez nutnosti platiť. Je to vhodné napríklad pre tých zákazníkov, ktorí si nie sú istí pokrytím.

Operátor tiež upozorňuje, že všetko vyriešite v aplikácii, ktorá bude neskôr dostupná na Google Play a App Store. Uznáva zákazníka pomocou technológie rozpoznávania tváre.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close