Technológie

Nabíjacie puzdro AirPods Pro 2 s tromi novými funkciami zobrazenými na uniknutých renderoch

Nové nabíjacie puzdro pre nadchádzajúcu druhú generáciu AirPods Pro je zdieľané podľa obrázkov puzdra, o ktorých sa hovorí, že obsahujú otvory pre reproduktory, mikrofón a otvor na pripevnenie na šnúrku. Apple InsiderAndrew O’Hara na Twitteri.

Údajný CAD nabíjacieho puzdra AirPods Pro 2 zdieľaný Andrewom O’Hara

O’Hara povedal, že nemôže overiť presnosť vykreslení, ale zodpovedajú predchádzajúcim fámam o ďalšom nabíjacom puzdre AirPods Pro.

Očakáva sa tiež, že nové nabíjacie puzdro získa podporu Find My, ktorá používateľom umožní sledovať polohu puzdra v aplikácii Find My, aj keď AirPods Pro nie sú umiestnené v puzdre. Začiatkom tohto roka povedal analytik Ming-Chi Guo V prípade straty puzdra môže zaznieť zvukTo vysvetlí pridanie otvorov pre reproduktory.

Aj keď nie je jasné, na čo budú mikrofóny slúžiť, mikrofóny ukazujú na niečo dieru. Jednou z možností je, že mikrofón by mohol byť použitý pre funkciu dostupnosti Apple Počúvajte naživo, čo vám môže pomôcť počuť konverzáciu v hlučnej oblasti alebo cez miestnosť. Mikrofón puzdra dokáže zachytiť zvuk a odoslať ho do AirPods Pro, ktoré má niekto na sebe, vďaka čomu bude ľahšie počuť zvuk.

Nakoniec, rendery ukazujú výrez na pravej strane puzdra, možno na pripevnenie šnúrky. Videné v predchádzajúcom úniku. Táto funkcia uľahčuje pripojenie puzdra AirPods Pro na kľúčenku bez potreby ďalšieho príslušenstva.

AirPods Pro 2 CAD Render 2


Z CAD nie je jasné, či puzdro bude mať konektor Lightning ako súčasná verzia alebo port USB-C, ale povesti naznačujú, že tento rok bude integrovaný s Lightning. Prejdite na USB-C s iPhone 15 Ďalší rok. Od menšej revízie v októbri 2021 puzdro podporuje bezdrôtové nabíjanie MagSafe.

Nové nabíjacie puzdro AirPods Pro je tiež odolné voči vode a potu s hodnotením IPX4 ako nabíjacie puzdro pre AirPods tretej generácie. V súčasnosti sú vodeodolné iba slúchadlá AirPods Pro, čo nie je tento prípad.

READ  Náhodné: Tento beh osy vás pri prechode zvieraťa veľmi znervózni

Očakáva sa, že druhá generácia AirPods Pro bude mať výkonnejší čip H2 a dlhšiu výdrž batérie. Poskytuje potenciálnu podporu pre nízkoenergetický audio štandard Bluetooth 5.2 LE, nie je jasné, či bude batéria v novom nabíjacom puzdre väčšia. Súčasné puzdro AirPods Pro je vybavené 519 mAh batériou.

Očakáva sa, že Apple oznámi nové AirPods Pro do konca roka 2022, ale nie je jasné, kedy budú vydané. Medzi ďalšie povestné funkcie pre nové AirPods Pro patria Vylepšená diagnostika vnútorného ucha, možnosti sledovania kondície a ďalšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close