šport

Náhľad: Dnipro-1 vs. Vaduz – Predpovede, skupinové správy, zostavy

SportsMall štvrtkový zápas Európskej konferenčnej ligy medzi Dnipro-1 a Vadusom vrátane predpovedí, správ o tímoch a možných zostáv.

ukrajinskej strane Dnipro-1Svoju ligovú sezónu začali bez prehry a dobre začali aj túto Európska konferenčná liga Propaganda, dirigent Vadus vo štvrtok v košickej Futbalovej Aréne na Slovensku.

Keďže Lichtenštajnsko nemá vlastnú národnú ligu, ich súper Vaduz, ktorý hrá v druhej lige švajčiarskej ligy, v tejto sezóne ešte nevyhrá ligový zápas alebo konferenčný ligový zápas.


Ukážka súťaže

© Reuters

Dnipro vyhralo všetky štyri doterajšie ligové zápasy v tejto sezóne, vrátane sobotňajšieho víťazstva 3:0 nad Ľvovom. Oleksiy Hutsulyak Strelil prvé dva góly v sezóne.

Po tesnej porážke vo svojom prvom zápase Conference League strelil AZ Alkmaar v druhom zápase proti Apollonu tri góly v prvom polčase, dva góly. Artem DovbykVýhra 3:1 drží Dnipro druhé miesto v skupine.

Dovbyk pokračoval vo výbornej streleckej forme z predchádzajúceho ligového ťaženia, ktoré bolo predčasne zastavené pre ruskú inváziu na Ukrajinu, kde našiel sieť 14-krát v 17 zápasoch. V tejto sezóne skóroval dvakrát v lige a dvakrát v Conference League a skóroval za Ukrajinu v reprezentačnej prestávke proti Arménsku.

Očakáva sa, že Dnipro bude v defenzíve silný, keďže vo svojom ligovom ťažení doteraz neinkasoval, s nestálou obranou, brankárom a obrancom. Edward SarabyKaždú minútu zatiaľ hrali len dvaja.

Zápasy s bojujúcim Vadusom dávajú ukrajinskej strane najlepšiu šancu pokúsiť sa skončiť na druhom mieste za AZ Alkmaar a byť v silnej pozícii na to, aby sa kvalifikovali do play-off proti tretím stranám Európskej ligy. .

Hoci ich ligová kampaň bola pre Vaduz doteraz sklamaním, ich európsky príbeh bol úspešný, keďže sa stali prvým tímom z Lichtenštajnska, ktorý sa dostal do skupinovej fázy klubovej súťaže UEFA.

READ  Najnovšie olympijské hry: Bielorusko núti druhého účastníka odísť | Svet

Už prebojovať sa cez tri dvojzápasy a dostať sa do skupinovej fázy je pre klub obrovským úspechom a vo svojom prvom zápase v skupine získali bod v remíze proti Apollonu, kým sa dozvedeli o vyššej úrovni Európanov. Futbalový AZ prehral s Alkmaarom 4:1.

Dunahan Čížek V kvalifikácii do Európskej konferenčnej ligy skóroval trikrát, vrátane gólu proti Rapidu Viedeň, ktorý im zabezpečil víťazstvo a historickú kvalifikáciu do skupinovej fázy. Útočník sa bude snažiť zasiahnuť do zápasu po asistencii pri ich jedinom góle pri skutočnej remíze proti Holanďanom.

Vadus využijú svoje prvé riadne európske skúsenosti, aby sa uistili, že vedia, na čo sa majú pripraviť, keď sa vrátia v budúcej sezóne. .

Formát Európskej konferenčnej ligy Dnipro-1:

Forma Dnipro-1 (všetky zápasy):

Formát Európskej konferenčnej ligy Vaduz:


Skupinové správy

Stredopoliar Dnepra Domingo Blanco Po návrate do zostavy proti Ľvovu vo svojom prvom vystúpení v Európskej konferenčnej lige v tejto sezóne by mohol nastúpiť vo finálovom zápase.

Dnipro sa postaví na trojčlenný stred poľa, s Hatsulyakom a Ruslan BabenkoV zápase síce využili 4-3-3 aj 4-2-3-1, no formáciu stredu poľa bude zaujímavé sledovať.

Busanello Napriek tomu, že minulý víkend zostal na lavičke, ľavý obranca by mal nastúpiť už vo štvrtok, keďže doteraz nastúpil na oba zápasy konferenčnej ligy.

Brankár Benjamin Buchel Po získaní červenej karty v predchádzajúcom zápase proti AZ Alkmaar bude za Vaduz suspendovaný a bude striedaný. Gabriel Fosser.

Očakáva sa, že Vaduz nastúpi do formácie troch vzadu s Cicekom a Franklin Sasser vedenie línie.

Dnipro-1 Možná štartovacia zostava:
Wallef; Busanello, Sarapii, Svatok, Adamyuk; Blanco, Babenko, Hutsulyak; Rubchynskyi, Dovbyk, Pikhalyonok

Vaduz možná štartovacia zostava:
Fosser; Draber, Isik, Gasser; Goelzer, Gajič, Dobrá, Hašler, Ulrich; Sisek, Sasere

READ  Poliaci a Česi sľubujú, že budú chrániť slovenský vzdušný priestor, keďže MiGy odchádzajú v apríli

SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Dnipro-1 3-0 Vaduz

Keďže Dnipro je v lige vo vrcholnej forme a zatiaľ vyzerá solídne v Conference League, očakávame, že tento zápas pohodlne vyhrajú vďaka svojej obrannej pevnosti a útočnej palebnej sile.

Pre analýzu údajov najpravdepodobnejších výsledkov, skóre a ďalších informácií pre tento zápas kliknite sem.
id:496118:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect11549:

Ukážky e-mailom

Pre získanie kliknite sem Herný krtkoDenný e-mail s ukážkami a predpovedami pre každú hlavnú hru!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close