Technológie

Náhľad: Shin Megami Tenzai 3 HD Remaster pridáva aktualizácie kvality

Pred osemnástimi rokmi vyšiel Atlas Shin Megami Tensei 3: Noc, Postapokalyptická hra s plameňom, ktorú mnohí stále označujú za najlepšiu zo všetkých čias. Jeho dynamika, vyzreté témy a návrhy duchov žijú ďalej v sérii spinoff, ktorá je osobnosťou série Shin Megami Tenzai. Rovnako ako mnoho hier žánru roll-flaming v tom čase, SMT 3 Existuje niekoľko možností starožitného dizajnu, ktoré môžu odvrátiť pozornosť nováčikov.

Atlas našťastie obsahuje kultový klasický remaster Classic HD, ktorý sa 25. mája objaví na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Windows PC. Balagon hru sledoval minulý týždeň a potom, čo som šesť hodín hral s ukážkovým kódom, som si myslel, že ‚to opraví minulé problémy a urobí hru prístupnejšou pre všetkých, ktorí o ňu majú záujem, a zároveň hráčom prinesie všetko ešte lepšie zážitky.

Shin Megami Tensei 3 Odohráva sa vo vlastnej verzii moderného Tokia, ktoré stojí mimo zvyšku série SMT. V SMT 3, Hráč okamžite vidí, že niečo nie je v poriadku. Kulturisti spôsobujú rozruch a hovorí sa o tom, že svet sa prepracováva kvôli udalosti nazvanej „konceptualizácia“. Po počatí sa hlavný hrdina stane hybridom človeka a démona s cieľom prežiť v tomto novom apokalyptickom svete plnom démonov a stratených duší uväznených na križovatke. Na tejto ceste budete musieť vytvoriť skupinu duchov, ktorá vám pomôže formovať budúcnosť tohto sveta a komunikovať s ostatnými postavami. Môžete sa dokonca spriateliť so známou postavou hosťa. Tieto interakcie určujú, ako sa príbeh skončí, čo môže trvať dlho.

Aktualizovaná verzia Shin Megami Tensei3 So všetkými zvončekmi a píšťalkami, ktoré by každý remaster HD mal mať, má originálne prvky hry a príbehu, ktoré fanúšikovia pred rokmi milovali. „Once More“ (Persona) je opakujúci sa a nikdy nedostupný tlačový a bojový systém v rámci remasteru rozhovorov Mechanic and Demon. Upravené vylepšenia a pozadia v HD sú veľkou časťou tejto novej verzie, ale po prvýkrát Noc Vďaka japonskému a anglickému komentáru a aktualizovanej anglickej lokalizácii a francúzskym, nemeckým, talianskym a španielskym titulkom. Hráči si môžu vybrať medzi dvoma špeciálnymi hosťujúcimi postavami, Rydo a Dante (zo série Devil May Cry), pričom druhá z nich je k dispozícii prostredníctvom sťahovateľného obsahu Maniacs.

READ  Obľúbené auto Jamesa Maya na predaj je „niečo vzrušujúcejšie“

Obrázok: Atlas pomocou mnohouholníka

Nové funkcie, ktoré ma zaujali Noc Stráviteľný zážitok pre viac ľudí ako pre klasických fanúšikov SMT, ktorí sú niekedy pripravení na neodpustiteľné nepríjemnosti. Pri prvom prehraní pôvodnej hry, aj pri jej najjednoduchšej obtiažnosti (ktorá je „normálna“), veľa zomriete, pretože hra môže byť niekedy zbytočne náročná. V minulosti to bol pre všetkých záujemcov zlomový bod SMT 3, Vrátane fanúšikov osobnosti Séria, ktorá chce hrať otca tohto spinoffu.

Zadajte SMT 3 HDNový výber obtiažnosti: Súcitný režim. Pre tých, ktorí si nie sú istí, že chcú túto hru používať na plný výkon, je týmto ľahkým režimom obtiažnosti DLC zadarmo. Riaditeľ série SMT Kasuyuki Yamai vysvetlil, prečo zaviedol tento režim Rozhovor IGN: „Cítili sme, že potrebujeme systém, v ktorom by mohli hrať rôzni ľudia … Existujú ľudia, ktorých bavia náročnejšie bitky a chcú tieto časti dokončiť rýchlejšie a sledovať príbeh.“ Táto metóda umožňuje hráčom, ktorí sú viac oboznámení s komplexnými systémami v Atlas RPG, ako je napríklad séria Persona, vidieť, odkiaľ pochádzajú jej príbehové prvky. Hráči budú mať tiež možnosť meniť obtiažnosť pri lietaní, takže ktokoľvek, kto bežne čelí väčším výzvam alebo fúka viac vzduchu v súcitnom režime, môže podľa potreby prepínať.

V SMT 3 HD sedí postava v tmavej miestnosti obklopenej kruhom slabých reflektorov

Obrázok: Atlas pomocou mnohouholníka

SMT 3 HD Je tu ďalší nový prírastok: Save Suspension. Toto je veľmi potrebná voľba pre každú RPG, ktorá umožňuje hráčom ukladať pokrok kdekoľvek, kedykoľvek potrebujú použiť ponuku pozastavenia. S týmito doplnkami prišli opravy a aktualizácie, ktoré dostalo pôvodné japonské vydanie, aby opravili rôzne počiatočné chyby a predstavili funkčné vylepšenia.

Aj keď sa hra môže javiť ako jedinečná, jej plný zážitok je za príplatok, pretože hráči si musia kúpiť digitálnu luxusnú verziu za 69,99 dolárov alebo zaplatiť TLC za 9,99 dolárov, aby mohli používať pôvodnú verziu s Danteom z hry Devil May Cree. Séria. Tieňové skúšky DLC stranou, Shin Megami Tenzi 3: Night HD Vyzerá to ako najlepší vstup pre všetkých nových fanúšikov, originálnych fanúšikov PlayStation 2. Dúfame, že to pomôže dobehnúť všetkých, až kým nedostaneme ďalšie správy Shin Megami Tensei5, Ktoré bolo opätovne oznámené v roku 2017 a má byť vydané v roku 2021 (zatiaľ však bez dátumu vydania).

Oprava: Predchádzajúca verzia tohto príbehu, určená pre luxusnú verziu hry. Uviedlo, že to bude stáť 99,95 a Maniacs Pack DLC 95 bude stáť 14,95. (Tieto ceny sú presné Niektoré oblasti.) Tento príbeh bol určený na označenie severoamerických cien obchodov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close