Zábava

Náhľad Slovensko vs. Škótsko, tímové správy, úvod, kanál | Futbalové správy

Tímové správy a štatistiky žijú v Sky Sports, viac ako Slovensko a Škótsko v Lige národov UEFA; Kick-off 14:00

Tímové správy2:25

Najdôležitejšie udalosti zápasu B2 medzi ligou národov UEFA medzi Škótskom a Slovenskom

Škótsko Šéf Steve Clark urobí zmeny v nedeľňajšom súboji Ligy národov so Slovenskom, ale ich oslavy Euro 2020 nebudú mať žiadny vplyv na jeho výber. Tím si spoločne užil svoj rekord po tom, čo vo štvrtkovom zápase play-off porazil Srbsko nad penaltami.

Na otázku, či urobí viac zmien ako obvykle, Clark odpovedal: „Krátka odpoveď je áno. Dlhá odpoveď je, že to nemá nič spoločné s oslavami. Bola to dobrá oslava, ale nie je to šialené, ani vtipné.“

„Je to fyzicky filtrovaná hra, ale tiež veľmi emocionálne náročná pre hráčov, ktorí boli mimo ihriska.Náhľadový obrázok8:53

Najdôležitejšie udalosti finále play-off Majstrovstiev Európy C medzi Srbskom a Škótskom

„Dám im ďalších 24 hodín a porozprávam sa s tromi alebo štyrmi hráčmi, ku ktorým som bol skeptický, že sa vrátim po tak náročnej hre, a potom vymyslím výber tímu, ktorý nám dá ďalšie tri body.“

„Lyndon Dykes bol pozastavený. Máme jeden alebo dva taniere a nikly. Andy Robertson by bol veľmi podozrivý.“

Slovensko Boli víťazmi play-off, keď v predĺžení zdolali Severné Írsko 2: 1, a stredopoliar Marek Homsik by sa mal predstaviť na 125. medzinárodnom vystúpení.Náhľadový obrázok5:27

Najdôležitejšie udalosti finále P-Off kvalifikácie európskych majstrovstiev medzi Severným Írskom a Slovenskom

Napriek októbrovému finále play-off Euro 2020 Slovensko prehralo v dňoch bývalého manažéra Pavla Habala 1: 0 v Hamptone a 3: 2 proti Izraelu.

Na jeho miesto nastúpil Stephen Tarkovič, ktorý odvolal bývalého záložníka Rangers Vladimira Weissa, ktorý vypadol s Hubblom. Hráč slovinskej Bratislavy ale nebol zahrnutý v Belfaste a opustil tím po svojej zmluve s klubom.

Seniorský obranca Thomas Hoboken bol vylúčený z medzinárodného dôchodku proti Severnému Írsku, v sobotu však vynechal tréning.

Ako sa riadiť

Naživo na Slovensku vs Škótsku Lyžiarsky šport Futbal Od 13:30; Kick-off o 14:00 Sky Sports Zákazníci si môžu pozrieť herné ciele na blogu živých súťaží Sky Sports Webové stránky a aplikácia. Vydané budú aj najdôležitejšie položky Sky Sports Digitálne stránky a Lyžiarsky šport Futbal Kanál YouTube po záverečnom hvizde.

Živá liga národov UEFA

Vyberte štatistikyNáhľadový obrázok1:42

Ryan Christie v slzách po tom, čo pomohol Škótsku zabezpečiť si miesto na Euro 2020 víťazstvom v penaltovom rozstrele nad Srbskom
  • Škótsko zvíťazilo v posledných dvoch medzinárodných stretnutiach so Slovenskom 1: 0, a to aj napriek domácim zápasom – kvalifikácii majstrovstiev sveta v októbri 2017 a lige národov UEFA minulý mesiac.
  • Slovensko v predchádzajúcej kvalifikácii MS v októbri 2016 zvíťazilo nad Škótskom 3: 0.
  • Škótsko zvíťazilo v šiestich zo svojich ôsmich zápasov Ligy národov UEFA (T1L1), pričom iba tri krajiny dosiahli najväčší počet víťazstiev na turnaji od ich spustenia v roku 2018 (Portugalsko, Fínsko a Nórsko – 7).
  • Slovensko prehralo šesť zo svojich ôsmich zápasov Ligy národov UEFA (W1 T1) a od víťazstva 4: 1 nad Ukrajinou v novembri 2018 v piatich takýchto zápasoch (D1L4) neprešlo prehrou. Stále sú jednou z troch krajín turnaja (so Severným Írskom a Islandom), ktoré si udržiavajú čisté konto.
  • Slovensko zvíťazilo iba v jednom zo svojich posledných siedmich medzištátnych zápasov doma (D3L3) – 2: 0 v novembri 2019 proti Azerbajdžanu.
  • Škótsko nevystúpilo vo svojich posledných troch vzdialených hrách (W2 D1), naposledy bolo neporazených na cestách v septembri 2006 (5 zápasov – W3 D2).
  • Kapitán Slovenska Marek Homsik bol priamo zapojený do troch zo svojich posledných troch domácich zápasov za svoju krajinu (dva góly, jedna asistencia).
  • Ryan Christie skóroval v každom zo svojich posledných troch zápasov za Škótsko, v skutočnosti sa od debutu proti Holandsku v novembri 2017 priamo zapojil do deviatich gólov (štyri góly, päť asistencií) v pouhých 11 štartoch svojej krajiny.

READ  Z mladšej dcéry Angeliny je už slečna: Mení sa na chlapca?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close