Technológie

Náhodné: Fanúšikovia Daisy sú znepokojení, pretože Daisy bola odstránená z Mario Strikers

obrázok: Cez Nintendo / Phantom

Toto je skvelý týždeň pre videoherný futbal s Medzinárodnou výkonnou radou pre elektronické umenie a futbal FIFA Oznámili, že idú každý svojou cestou. Zdá sa, že to, čo sa teraz deje, nie je len futbalová dráma.

Pripravované vydanie Nintenda Mario Strikers: Battle League Veľmi roztomilé, ale vyskytli sa obavy týkajúce sa charakteru Daisy. Ak ste doteraz videli zoznam, možno ste si to všimli Iní Princezná nebola uvedená v propagačnom materiáli.

Nintendo zdieľal tweet, ktorý ukázal zostavu tímu a chcel veľa odpovedí, aby zistil, kde je Daisy. Objavil sa v predchádzajúcich dvoch príspevkoch, no vyzerá to tak, že Nintendo si tentoraz môže miešať veci s inými postavami.

Vyššie môžete, niektoré… Emocionálne Fanúšikovia Daisy. Samozrejme, aj keby bola Daisy odstránená z najnovšej hry Mario Strikers, mohla byť pridaná neskôr v aktualizácii DLC – presne tak, ako boli pridané postavy. Mario Golf: Super Rush.

Mario Strikers: V Battle League sú brankármi Mario, Peach, Luigi, Todd, Bowser, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong, Wario, Valuki a Boom Boom. Mario Strikers: Ako sa cítite, že nie ste v tíme Daisy pre Battle League? Myslíš, že ju niekedy uvidíme? Pustite svoje myšlienky.

READ  Zberateľský obchod Gepard ponúka posádku BBC Bargain Hunt

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close