Technológie

Náhodné: Masahiro Sakurai pripomína fanúšikom Nintenda dátumy uzávierky eShopu 3DS a Wii U

Obrázok: Nintendo

Ako ty Pravdepodobne teraz viem Nintendo ruší 3DS a Wii U eShop ako 28. marca 2023. A ešte tento mesiac 29. augustaNa účty už nemôžete pridávať prostriedky z karty eShop (známe ako body).

Deje sa to po celom svete a výsledkom je, že fanúšikovia Nintenda po celom svete dostávajú nejaké digitálne tituly pred termínom. Hoci Super Smash Bros. Režisér Masahiro Sakurai využíva tieto digitálne predajne na maximum, ako len môže.

Tu je hrubý preklad (prostredníctvom služby Google Translate) jeho najnovšieho príspevku na sociálnych médiách – ktorý hlavne pripomína ostatným používateľom 3DS a Wii U vypnutie:

„Viac ako dva týždne nemôžete pridávať body na 3DS a Wii U… Hliadkujem v obchode s elektronikou mysliac si, že je to moja posledná šanca. Kvôli dotykovému panelu pravdepodobne veľa vecí. Neprenesie na iné modely.“

Žiaľ, nespomenul, či uskutočnil nejaké nákupy, ale ako už spomenul – veľa hier, ktoré používajú dotykové obrazovky týchto systémov, sa v budúcnosti nebude nevyhnutne dodávať na iné platformy. Nevieme si predstaviť, že by mal radosť z toho, že staré DLC Super Smash Bros.

3DS a Wii U eShopy nie sú jediné, ktoré skončia Sakurai oznámil začiatkom tohto mesiaca Že skoro odišiel Super Smash Bros. Ultimate Snímky obrazovky.

Viac o pripravovaných zatvoreniach eShopu si môžete prečítať v niektorých z našich predchádzajúcich príspevkov. Stojí za zmienku pri predaji Pravidlá ohnivého znamenia skončí na 28. februára 2023 A jeho DLC bude dostupné až 27. marca 2023.

Zistite viac o zatvorení eShopu Nintendo 3DS a Wii U:

Využívate svoj čas naplno s týmito eShopmi ako Sakurai? Nejaké konkrétne hry, ktoré vyzdvihnete, kým nebude príliš neskoro? Ako v tejto chvíli vnímate úplné uzavretie? Zanechajte svoje myšlienky nižšie.

READ  Európska centrálna banka zintenzívňuje práce na digitálnom euru, bude to podobné ako s bitcoinom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close