Technológie

Náhodné: Rodisko Donkey Konga znamená, že pije čaj

Obrázok: Nintendo / Retro Studios

Donkey Kong je hlavnou črtou série Mario už veľmi dlho. Opica, ktorá v origináli spôsobila skazu, bola pôvodne pomenovaná po ňom Donkey Cong Arkádová hra (teraz známa ako Cranky Kong), ale Donkey Kong je syn, ktorého teraz poznáme a milujeme Donkey Kong Jr..

Táto opica s plochou kravatou je od Rareware’s Krajina Donkey Kong, A bojuje s Kremlingami, stráži banány a občas si užije nejaké hry s rivalom svojho starého otca. Zdá sa však, že si výlet užila aj DKova rodina.

V oficiálne licencovanej akčnej knihe Burger King a Nintendo, reťazca rýchleho občerstvenia od roku 2002, je zaujímavá otázka, kde sa narodil Donkey Kong. Možnosti nemusia byť také, aké očakávate, a môžu byť príliš blízko domova. Ale pre nás Nintendo Life, Burger King a Nintendo Point Veľa Neďaleko domova rodiska Donkey Konga.

Vychutnajte si niečo ako Donkey Kong Tea and Scone – alebo miesto pre banánový chlieb? Prvé miesto, ktoré hádame, nie je Anglicko, ale tá svetlá kravata Očividne Dáva právo?

Druhá časť odpovede je to, čo dostaneme. Donkey Kong sa narodil v Anglicku, ale teraz žije na ostrove Donkey Kong. To sa stalo v krajine Donkey Kong Tento svet. Séria o udalostiach, ktoré sa odohrali.

Iste, sme tu trochu hlúpi, ale je zábavné premýšľať o tom, prečo si Nintendo a Burger King vybrali Spojené kráľovstvo ako rodisko opice pre túto akčnú knihu. No, ak bude chcieť ešte niekedy navštíviť, privítame ho s otvorenou náručou v Nintendo Life Towers!

Celú stránku nájdete aj s pár podobnými otázkami Na wiki Super Mario – Zistite, prečo Wario nemá rád Maria a potvrďte, či je to Yoshi Ballia alebo Dinosaur. počkaj…

Čo si myslíte o tomto odhalení? Pamätáte si túto knihu aktivít? Dajte nám vedieť!

READ  Tomb Raider, Marvel's Avengers Maker je teraz spoluvyvojárom Xbox Exclusive

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close