Technológie

Náhodné: Tento fanúšik Super Mario Maker 2 strávil sedem rokov tvorbou „Super Mario Bros. 5“

Obrázok: Nintendo

Nintendo má Podpora je oficiálne ukončená pre Super Mario Maker 2Stále však existuje základňa vášnivých fanúšikov, ktorí posúvajú hru na vyššiu úroveň.

Jeden hráč, najmä fanúšik Nintenda a používateľ Twitteru, nebol vynechaný z najnovšieho záznamu @MetroidMike64. Táto talentovaná osoba zašla do takej miery, že vydala ‚Super Mario Bros. 5‘. Samozrejme, toto všetko je neoficiálne, ale aj tak je to veľký úspech.

„Vyzývam vás, aby ste oprášili svoju kópiu hry Super Mario Maker 2 a vyskúšali môj super svet. Za posledných 7 rokov som doň nalial veľa krvi, potu a sĺz. Dúfam, že sa vám táto hra bude páčiť.“ ako ja. Mal by som.“

Projekt sa očividne pripravoval „7 rokov“ – ešte pred prvým vydaním Super Mario Maker Hra obsahuje „40 úplných kurzov rozmiestnených v 8 svetoch“. Je ich 24 Svet Super Mario-Tematické kurzy, 14 zákl Super Mario Bros. 3 Šablóna, 2 chody Super Mario Bros.A je vyrobený „len“ z retro šablón Super Mario.

Metroid Mike 64 popisuje hru ako „Classic Mario“ s cieľom poskytnúť herný zážitok tak, ako ho vytvorilo Nintendo. Všetkých 7 Koopalingov pôsobí ako koneční šéfovia sveta a existuje viacero máp sveta s rozvetvenými cestami. Potrebný kód Maker ID je: 0G9-XN4-FNF.

Vrátite sa do hry Super Mario Maker 2 a vyskúšate si túto skúsenosť? Zanechajte komentár nižšie.

READ  Pokémon Diamond and Pearl Remakes NPD rebríček 3. novembra

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close