Technológie

Náhodné: Tu je zbierka retro videohier Masahiro Sakurai

Ak hľadáte nové spôsoby usporiadania zbierky retro videohier, možno budete chcieť čítať ďalej. Vytvoril Masahiro Sakurai Kirby a riaditeľ Smash Bros. série, nedávno zdieľal obrázok svojej pôsobivej knižnice retro hier na sociálnych sieťach.

Ako vidíte, má hromady takýchto kaziet Zlaté oko 007 A Batman a dokonca aj celá jednotka Super Famicom. Sakuraiov najnovší tweet doteraz na sociálnych sieťach vygeneroval viac ako 50 000 hodnotení Páči sa mi, pričom niektorí sledovatelia žiadali, aby Sakurai začal svoju vlastnú retro zberateľskú sériu na YouTube.

Nie je to prvýkrát, čo fanúšikovia videli Sakurai Osobná zbierka hier. Predtým jeho hlavný systém – pozostával z dvoch veľkých televízorov vedľa seba a niekoľkých konzol pod oboma jednotkami – vrátane systémov z rodín PlayStation a Nintendo.

Hra Masahiro Sakurai

V roku 2019 Sakurai vo svojom pravidelnom stĺpci Famitsu poznamenal, že mal (v tom čase) 60 rôznych ovládačov, niekoľko konzol Switch a niekoľko konzol PlayStation. On tiež Pridaná PlayStation 5 A Xbox Series X pre svoju zbierku V posledných rokoch.

Čo si myslíte o zbierke retro hier Sakurai? A čo jeho sporiace riešenia? Zanechajte komentár nižšie.

READ  Toto sú prvé unboxingové videá nových počítačov Mac s čipom M1!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close