Technológie

Náhodné: YouTuber minie takmer 23 000 dolárov na každú hru 3DS a Wii U eShop

Obrázok: Nintendo Life

Služby 3DS a Wii U eShop sa na konci tohto mesiaca vypnú, čo znamená, že máte len toľko času na nákup všetkých digitálnych hier, ktoré môžete v starých predajniach Nintenda. YouTuber, streamer a mediálna osobnosť videohier Girard „Dokončovač“ Khalil Posunúť ju na ďalšiu úroveň tým, že si ju skutočne kúpite Každý Hra je dostupná na týchto stránkach.

Hlavnou hnacou silou tejto myšlienky je uchovávanie videohier s cieľom „zachrániť“ každý titul z 3DS a Wii U eShopu skôr, ako sa navždy stratí. Misia bola úspešná, ale bola drahá, pripočítaná k celkovej kúpnej cene 22 791 USD.

Tu je niečo málo o tom, prečo to chcel Khalil urobiť – odhaľujúce, ako sú všetky konzoly a úložisko darované Nadácii Video Game History Foundation, aby táto digitálna knižnica „žila ďalej“:

„Pokiaľ ide o uchovávanie videohier, stratené médiá sú veľmi reálne a od začiatku tohto odvetvia čelíme každodennému riziku straty hier navždy, a preto je to dôležité. Preto som ich dlhoročným podporovateľom neziskovej nadácie Video Game History Foundation a Code of Video Games, Print Media. a ich snah o ich zachovanie. V skutočnosti sme začali naše vlastné charitatívne podujatie Preserved Play, každoročné charitatívne podujatie na získanie peňazí pre nich, ktoré sa koná tento rok. . 15. a 16. apríla darujem tieto konzoly a všetok úložný priestor nadácii Video Game History Foundation na mojom kanáli Twitch. Všetky tieto hry môžu žiť ďalej prostredníctvom uložených Wii U a 3DS — trvalo to veľa času a veľa peňazí, ale za zachovanie hry to úplne stojí.“

Finančné prostriedky na túto prácu boli vyzbierané s podporou sponzorov The Completionist. A nakoniec, 866 Wee U A 1547 3DS Hry (vrátane DSiWare, Virtual Console a DLC) zakúpených s 464 eShop kariet. The Plný Knižnice boli prevzaté 1,2 TB na Wii U A 267 GB na 3DS.

READ  Boyd predstavuje mobilný telefón s pripojením P s hernou technológiou Aristocrat Technologies

Samozrejme, boli Veľa Prekážky, ktoré je potrebné prekonať, siahajú od obchodov obmedzujúcich nákupy kartou cez eShop až po Nintendo, ktoré umožňujú len určité množstvo prostriedkov na digitálnu peňaženku. Dokonca aj niektoré hry museli byť dokončené Predtým DLC je možné zakúpiť, čo z celého procesu robilo miestami nočnú moru.

Táto iniciatíva znamená, že fanúšikovia 3DS a Wii U si teraz môžu oddýchnuť s vedomím, že všetky tieto digitálne hry sa skutočne uložia, keď sa prestanú poskytovať služby obchodu. 27. marca. Video dokumentujúce celú cestu stojí za pozretie a obsahuje aj odporúčanie hry 3DS od nášho vlastného výrobcu videí Nintendo Life, Sion Grass.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close