Technológie

Náhodné: Žiarlivý manžel predá manželkinu zbierku žatvy a zastaví jej „vydávanie sa za virtuálnych mužov“

S podtitulom r / AmItheAsshole, Alebo skrátene AITA, je navrhnutý tak, aby umožnil ľuďom uverejniť scénu, ktorú zažili, a požiadať o radu z internetu, či sa zachovali správne. Koncepty sa vo všeobecnosti rozhodujú medzi YTA (ste Assámci), NTA (nie je originál), NAH (tu nie sú Asámci) a ESH (všetci tu sú nanič).

Podzápletka je zvyčajne plná troch typov plagátov: tí, ktorí vedia, že majú pravdu, ale ktorí naozaj chcú overenie; Tí, ktorí tolerujú zlé správanie niekoho iného, ​​ale nejako zle myslia; A Absolútne poľutovaniahodné Ľudia, ktorí si myslia, že sú najlepší, kým podriadený nepovie opak.

Keď príspevok AITA patrí do druhej kategórie, je to vždy dobrý deň pre dotknutú osobu.

V pondelok ráno 21. marca Bol vydaný účet Reddit s názvom IndividualRhubarb396 O predaji zbierky svojej manželky Úrodný mesiac Hry, pretože – ako povedala – „očakávam, že sa prizná len mne, toto nie sú virtuálni manželia“. Príspevok bol vymazaný, ale vďaka nebesiam za snímky obrazovky, ako je ten vyššie, takže všetci môžeme oceniť lahodné desivé slová.

Ak je to podvádzanie, môj chlapec bude veľmi naštvaný, keď sa dozvie o Individuálnom rebarborovom ockoovi
Ak ide o podvod, môj chlapec Individual Rhubarb bude veľmi rozrušený, keď sa o tom dozvie. Vysnívaný otec

Na znak svojho odhodlania ju prinútiť si nechal kópie Harvest Moon na GameCube a Game Boy Advance na eBay. Ďalší úžasný život A Viac priateľov Mineral Town, Dve najlepšie hry v sérii. Nahradenie týchto dvoch hier je relatívne jednoduché, no drahé – najlepší priatelia Mineral Town na eBayi môžu stáť len od 40 dolárov za kazetu do 500 dolárov za zapečatenú kópiu a 30 až 400 dolárov za ďalší vzrušujúci život.

Och, a prinúti ju, aby si „sadla“ a odstránila spúšťací plot, čo je určite hra o parných kravatách, a kvôli konečnému zisku by ste nemali po celej farme napchávať prasatá a vínne koláče.

READ  Japonsko má najnižší podiel žien študujúcich vedu: správa OECD

Netreba dodávať, že internet je pobúrený, my si len chceme predstaviť absenciu zberového mesiaca. Predovšetkým Exotická hra. Len čo sa vydáte, ako keby ste boli sólo farmár, žijete v podstate cudný život a teraz je vo vašom dome niekto iný, kto vám nepomôže ani s farmárskymi prácami.

Niektorí ľudia považujú tento príspevok za falošný, pretože OP (pôvodný plagát) vyzeral úplne zmätený tým, že ho označili za idiota. Ten príspevok bol neskôr vymazaný (A dokonca aj jeho účet) – ale či už je to falošné alebo nie, sme ohromení špecialitou žiarlivosti Harvest moon manželia.

Teda, nemôžeš ich pobozkať.

Aký je váš názor na virtuálny podvod? Ak by ste vy a váš partner mali bezplatný vstup a museli by ste ho minúť za postavu z videohry, kto by to bol? Dajte nám vedieť v komentároch!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close