Technológie

Náhodný: Šťastný! Obchod Mario Kart 8 Deluxe Coconut Mall „Opravené“

Obrázok: Nintendo

Vlna 2 z Mario Kart 8 DeluxeMôže existovať prechod na posilňovací kurz Len Opustený. Ale počkajte, zastavte motory. Čo tak vyskúšať Coconut Mall predtým, ako prejdete na nové kurzy?

Prečo by ste to chceli urobiť, pýtate sa? Nintendo možno dnes vydalo Wave 2, ale tiež sa potvrdilo, že jeden z predmetov, s ktorým prišlo, bol aktualizovaný. Vlna 1.

V oboch Wee Vydanie a Prehliadka Mario Kart Táto verzia trate obľúbená fanúšikmi má na konci trate autá, ktoré môžu poháňať vašu postavu a vyradiť vás. Nie je to malá hra, ale ukázalo sa, že je veľmi ikonická. Mohli ste do nich zatlačiť protivníkov a na konci kola to spôsobilo trochu kľukatú a otočnú jazdu. Nebolo to tak, keď Coconut Mall debutovalo v marci v Deluxe a mnohí fanúšikovia z toho neboli nadšení:

Ale Nintendo si to všimlo a s týmito novými kurzami sa Big N vrátilo a prepracovalo kurz, aby prinútilo tých plachých ľudí riadiť tieto autá! Nech sa páči, hanbliví priatelia. Dúfame, že dokážete poraziť všetkých našich nepriateľov.

Nepohybujú sa rovnakým spôsobom ako v predchádzajúcich verziách, ale sme radi, že Nintendo sa vrátilo a aktualizovalo túto skladbu.

Pridajme to späť do slučky!

Ako vnímate túto novelu? Ste radi, že autá sú späť v Coconut Mall? Dajte nám vedieť!

READ  Lotus Ellis Game 240 Final Edition 2021 UK Review

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close