Zábava

Nahota sa už nebojí ani Mirg, nie všetci ju však pochválili: Reakcie známych tvárí prekvapili

Zdá sa, že nahota je na sociálnych sieťach čoraz bežnejšia. Speváčka Dominika Mirgová sa už rozhodla odhaliť svoje telo, v celej jeho kráse. Aké boli reakcie? Môžu vás prekvapiť.

Je zrejmé, že Dominika miluje svoje nové ja, a preto rada predvádza svoju sexi postavu a nádherné ženské krivky. Prečo nie?

Odpoveď na otázku, či chce druhé dieťa

Dominika sa rozhodla pridať do profilu fotografiu s novým prírastkom do rodiny, ale nie hocijakým. Čiernobiela nahá fotografia v štúdiu mnohých prekvapila. Dominika však zvolila zaujímavý spôsob, ako sa so svetom podeliť o správu, že ďalšie dieťa sa nechystá, pretože už má ďalšie – nového psa.

“Ľudia sa ma stále pýtajú na moje druhé dieťa – takže tu to je. Ďakujem, viac nežiadam. Aspoň je doma v týchto ťažkých časoch kopec zábavy. Pekný týždeň vám prajem.”
Fotograf zachytil krásny okamih (a dokonale vyretušoval jej spodnú bielizeň). „

Podľa nej nešlo o fotografiu nahých portrétov. Možno sa chcela vyhnúť zbytočným špekuláciám. V každom prípade fotografia mnohých pobavila a milo prekvapila. Mnoho známych jej čelí pod fotografickým písomným komentárom.

Kristína Tormnová to poňala vtipne a dokonca s hashtagom: „ajajaj! daj si vychladnúť močový mechúr, dievča! #sommama 🤷🏼‍♀️ “

Reagovala aj Andrea Verešová: „Krásna chvíľa“, ale aj Lucia Gachulincová, ktorá len trefne napísala: Nesk Skutečneeee “

K komentátorom sa pridala aj Dara Rolins, ktorá sa nevyhýba nahote. Nedávno zavesila na svoj profil pikantnú fotografiu z ateliéru popredného fotografa Lukáša Kimličku. Na fotografii mohla Dare vidieť sexi krivky a dokonalé telo.

Dara zvykne na Instagram pridávať fotografie, ktoré sú sexi a dosť odhalené. Celý život pracuje na svojom tele, tak prečo sa s tým nepochváliť, že?

READ  Skylink nasadzuje pokročilejšie kódovanie Irdeto. U niektorých nemusia fungovať všetky stanice

Dominika naposledy šokovala svojou nahotou začiatkom tohto roka, keď pridala odhalenú fotografiu, na ktorej si zakrývala telo iba gitarou. Spôsobilo to dosť veľa mediálnych škandálov a tiež si vyslúžilo dosť kritické postoje k výstrelu. Všetkým však povedala, že to bol jej život a mohla si robiť, čo chcela, a na svoj profil pridať to, čo sa jej páčilo.

Odvážnych fotografií sa nebojí ani modelka Karolína Chomisteková, ktorá sa má tiež čím pochváliť. Má dokonalú postavu. Nie je zvykom, aby pridávala príliš odhalené fotografie, ak nejde o zábery v plavkách.

Existuje však aj niekoľko odvážnych fotografií. Záber na posteľ v spodnom prádle bez podprsenky a s čižmami, kde to vyzerá veľmi zvodne.

Dcéra Borisa Kolára veľmi rada provokuje. Instagram Alexandry Horňákovej je plný odvážnych záberov, z ktorých niektoré šokujú. Očividne ju tiež bavia jej dokonalé ženské krivky a rada ich predstavuje svojim fanúšikom. Pridala niekoľko záberov – vo vani, oproti zrkadlu, ale tiež úplne nahá na posteli.

Na nahé telo Andrey Verešovej sme zvyknutí. Živí sa ako modelka a jej telo slúži ako prostriedok na zarábanie peňazí. Na profile nájdete veľa odhalených obrázkov. Medzi nimi aj fotografia z člna, kde si telo zakrýva iba čiapkou.

Výnimkou nie je ani manželka Pala Habera Daniela Peštová, ktorá s nahotou nemá problém. Aj keď má 50 rokov, stále má telo hodné bohyne. S fotkou sa pochválila v nohavičkách, kde si rukou zakrýva poprsie a pokojne číta časopis. Daniela vie, ako provokovať svojich obdivovateľov.

Medzi odvážne patrí Nela Slováková, ktorá pomerne často ukazuje svoj pôvod a výstrih. Posledné prázdninové video, ktoré pridala, mnohých šokovalo. Vyzeralo to ako upútavka na zakázaný film.

Určite s tým súhlasí, pretože svoju kariéru začala aj v hoteli Paradise s nahými niekoľkými miliónmi ľudí. Proti gustu žiaden spor.

READ  Verejná záťaž od hviezdy Oteckov: Prihlásili ste slovenské „známe osobnosti“!

A čo ty? Čo si myslíte o nahote na sociálnych sieťach?

Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Naomi CampbellFOTO

Diva.sk

Sexi alebo cez čiaru? Kde je hranica? Toto sú najodvážnejšie fotografie TOP modelov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close