Technológie

Najlepší remake, remaster alebo opätovné vydanie PS5, PS4 z roku 2022

náš Hra roka Pokrytie pokračuje Najlepší remake, remaster alebo opätovné vydanie PS5, PS4 z roku 2022Jeden až štyri z nich sú navzájom prepojené Bushovo námestie Redakčná rada. Žáner korunuje najlepšie tituly pre PS5 a PS4, ktoré sme v minulosti hrali, no opäť vydané v novej podobe – niektoré dostanú vylepšenia, zatiaľ čo iné prídu ako súčasť kolekcie. Na záver uvedieme niekoľko čestných uznaní.

Len málokto by si trúfol remastrovať PSP hru pre moderné konzoly, ktorá práve nezískala široké uznanie. však, Crisis Core: Final Fantasy VII V tom čase fascinujúca téma a čiastočne sa vracia aj preto Remake Final Fantasy VII Úsilie Square Enix. Handheldový titul dostal úžasný detail, ktorý obnovuje pôvodnú hru – bez akýchkoľvek príbehových prídavkov – a robí ju hrateľnou na PS5, PS4. Kým budete čakať Znovuzrodenie Final Fantasy VIIToto je vedľajší príbeh, ktorý stojí za preskúmanie.

Môžete si prečítať naše Recenzia Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion PS5 Spojením.

Najlepší remake PS5 3

Zbierky veľmi starých hier sú v dnešnej dobe bežné, no málokedy sa s nimi zaobchádza s rovnakou láskou ako Atari 50: The Anniversary Celebration. Digital Eclipse nastavuje novú latku pre retro kolekcie tým, že spája približne 100 titulov s kompletnou históriou Atari, čo vám umožňuje dozvedieť sa o pôvode spoločnosti a potom okamžite spustiť spomínané hry. Je to múza na vašej vlastnej konzole PS5, PS4, úhľadné rozhranie a skvelá emulácia. Toto je povinná skladba pre milovníkov histórie.

Môžete si prečítať naše Atari 50: Anniversary Celebration PS5 recenzia Spojením.

Najlepší remake PS5 4

PS5 verzia Cyberpunk 2077 neopravila len RPG, ale zachránila IP z hlbín a efektívne reštartovala predaj. Hra CD Projekt RED má teraz nový život s počtom rekordných hráčov a veľmi optimistickým výhľadom do budúcnosti vývojára aj série. Pri spustení to bolo určite rozbité – na to nikdy nezabudni – ale poľský tím neúnavne pracoval na tom, aby hru prepracoval a vrátil ju tam, kde by mala byť. Vývojár si za to zaslúži uznanie a verzia Cyberpunk 2077 pre PS5 predstavuje pútavejší zážitok ako hranie práve teraz.

READ  Po desiatich rokoch rastu je Skyblivion ohromujúci

Môžete si prečítať naše Cyberpunk 2077 PS5 recenzia Spojením.

Najlepší remake PS5 5

Odhliadnuc od ceny, nemožno diskutovať o pôsobivej práci, ktorú Naughty Dog urobil s The Last of Us: Part I. Aj keď zostal úplne verný hrateľnosti a príbehu pôvodného zážitku z PS3, tím z neho urobil lepšieho vizuálneho konkurenta na PS5 s krásnou grafikou. , realistické modely tváre a ohromujúci vizuál. Toto je najistejší spôsob, ako si kampaň užiť Posledný z nás A jeho DLC zanechal. Moderná klasika bola nádherne vytvorená s novými funkciami dostupnosti, vylepšeniami AI a lepšou podporou ovládača DualSense. Je to skvelá hra v roku 2022.

Môžete si prečítať naše The Last of Us: Part I recenzia PS5 Spojením.


Čestné uznania: GTA 5, Séria Fantasy Reverie Clonova, Pac-Man World Re-Bag, Zvukový vzhľadA Bez názvu: Legacy of Thieves‘ Collection.

Aký je váš obľúbený PS5, PS4 remake, remaster alebo opätovné vydanie v roku 2022? Hlasujte v našej ankete a potom vysvetlite svoj osobný výber v komentároch nižšie. Ďalej Hra roka Pokrytie, kliknite na odkaz.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close