Technológie

Najlepší umelecký pohyb pre PS5 a PS4 za rok 2021

Gee whiz, 2021 nám priniesol niekoľko veľkolepých videohier. Chceli by sme teda vyzdvihnúť tituly pre PlayStation 5 a PlayStation 4, ktoré nám za posledných 12 mesiacov skutočne rozšírili oči.

Vybrané používateľom Bushovo námestie Redakčná rada berie do úvahy naše voľby pre najlepší celkový umelecký smer roku 2021 – umelecký štýl, animáciu a grafické schopnosti.

Graficky sú Persona 5 Strikers po okrajoch trochu drsné, no štýlový nádych nemožno poprieť. Veľmi ohromujúce Osoba5, Táto akčná RPG séria je nabitá Swaggerom. Strikers je často fascinujúcou hrou, či už ide o skvele prevedené menu až po neuveriteľné útoky. Jeden z najjednoduchších, ehm, štrajk Témy roku 2021.

Môžete si nás prečítať celé Recenzia Persona 5 Strikers PS4 tu.

Najlepšia hra Resident Evil Village roku 2021

Resident Evil Village plná luxusných detailov a lahodných temných vibrácií je vizuálnou hostinou. Z hľadiska svojej povahy, kreativity a ekologického dizajnu ide o skutočné umelecké dielo spoločnosti Capcom – a na čisto technickej úrovni by malo ísť o jednu z najlepšie vyzerajúcich hier na trhu. „Zapamätateľné“ je slovo, ktoré používame na opis umeleckého hnutia dediny ako celku, pretože vám utkvie v pamäti, keď sa bojazlivo túlate po každom rohu hradu Dimitrescu.

Môžete si nás prečítať celé Recenzia Resident Evil Village PS5 tu.

Okrem GOTY 2021 Ratchet & Clung Rift

Ratchet & Clang: Rift Apart je jednou z najlepších hier, aké boli kedy vytvorené? Mnohí budú s radosťou argumentovať prípadom a určite na nich nebudeme kričať. Insomniac’s Outstanding Awesome Platform je vlajkovou loďou toho, čo PS5 dokáže, a môže sa pochváliť takmer bezprecedentnými vizuálnymi a technologickými schopnosťami. Kľúčom je, že ak potrebujete hru, ktorá zapôsobí na vašich priateľov a rodinu, Rift Abroad je jasnou voľbou.

Môžete si nás prečítať celé Recenzia Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 tu.

READ  Ubisoft Watch Docs Legion sťahuje aktualizácie PS5, PS4
Najlepšia hra Guilty Gear Strive roku 2021

Guild Gear Strive je skutočne úžasná hra. Každý aspekt prezentácie tohto Prowlera, úžasné návrhy postáv a ich animácie, je potešením pozerať sa naň s nádhernými vizuálnymi efektmi, ktoré prichádzajú s každým krokom. Arch System Works vyvíja Strive už mnoho rokov a pomocou takýchto titulov vylepšuje svoju neuveriteľne pôsobivú vizuálnu technológiu Guild Gear Xrd: Rev 2 A Dragon Ball Fighter Z. Strive nastavuje nový panel displeja nielen pre bojové hry, ale aj pre všetky tituly v štýle anime, ktoré budú v budúcnosti. Úžasný úspech.

Môžete si nás prečítať celé Recenzia Guild Gear Strive PS5 tu.


Úctivé poznámky:

Ktorú hru pre PS5 alebo PS4 ste si radi pozreli v roku 2021? Vyjadrite svoj názor v našej ankete a potom vysvetlite svoj výber v sekcii komentárov nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close