Technológie

Najlepšie hry na hranie na pozadí

Pozeráte pri hraní videohier podcasty, Pink TV alebo streamy videohier? Určite nie si sám: Prieskum ukazuje Že my Trávime hodiny nášho dňa konzumáciou médií z viacerých zdrojov Zároveň. Teraz je to určite jednoduchšie ako kedykoľvek predtým!

Zapnite počas sledovania televízie alebo pridajte druhý monitor do svojho počítača. Každý má dnes smartfón, ktorý sa dá použiť na sledovanie živých prenosov alebo hranie hier (alebo dokonca oboje súčasne).

Máme viac obsahu ako kedykoľvek predtým: podcasty, živé prenosy, YouTuberi a influenceri TikTok sa zverejňujú denne. Čoraz viac streamovacích platforiem plní svoje knižnice cielenejšími sériami. Tieto všadeprítomné „druhé obrazovky“ a zapojenie väčšieho množstva obsahu sú určite vinníkmi vzostupu mediálneho multitaskingu, ale čo hry? Existuje v dnešných hrách niečo, kvôli čomu strácame plnú pozornosť?

To je otázka, na ktorú som sa snažil odpovedať vo svojom videu o multitaskingu videohier. Hľadal som hry, ktoré ľudia hrali, keď robili niečo iné, robil som rozhovory s mojimi spolupracovníkmi, robil som prieskumy na fóre a začal som diskusiu na Twitteri. Videl som ľudí Nikdy Multitasking pri hraní hier a kto iný nemôžem Hra bez čohokoľvek iného na pozeranie súčasne. Našiel som niekoľko zaujímavých trendov medzi multitaskermi a kategorizoval som najobľúbenejšie multitaskingové hry, ktoré sa objavili v mojom výskume. Nezabudnite si pozrieť video, kde nájdete niektoré z mojich osobných odporúčaní!

Ak sa vám toto video páčilo a hľadáte nejaký ďalší obsah na prehrávanie na pozadí počas prehrávania, pozrite si (a prihláste sa na odber) kanál YouTube!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close