Technológie

Najlepšie mapové kódy Fortnite Creative 2.0 vrátane mapy z kapitoly 1

Debutoval Unreal Editor a Creative 2.0 Fortnite Dňa 22. marca. Unreal Editor umožňuje tvorcom navrhovať svoje vlastné mapy pomocou Unreal engine 5. Unreal Editor je užívateľsky prívetivý nástroj, ktorý poskytuje vývojárom nové prostriedky na vytváranie vizuálne úžasných herných režimov, ktoré predtým neboli možné. Čítajte ďalej a objavte najlepšie skoré mapy Fortnite Creative 2.0 vôbec.


Čo je Fortnite Creative 2.0?

Tiež známy ako Fortnite Creative 2.0 Unreal Editor pre FortniteNový nástroj Epic Games pre vývojárov na vytváranie čohokoľvek, čo si na svete dokážu predstaviť Fortnite. Tvorcovia teraz môžu používať nástroje a prostriedky Unreal Engine 5 na vytváranie nových krajín, import textúr, animáciu fontov a ďalšie. Toto znamená začiatok Fortnite Creative 2.0, pretože do editora budú pridané ďalšie funkcie, ktoré vývojárom poskytnú väčšiu kontrolu nad ich výtvormi.

Editor je zatiaľ dostupný len pre používateľov PC, ale všetky kresby a výtvory bežia na každej platforme.


Najlepšie skoré kódy máp Fortnite Creative 2.0

Mapa Fortnite Chapter 1 Season 3 — 2179-7822-3395

Obrázok: Epic Games/Atlas Creative cez Polygon

Fortnite Kapitola 1 (najmä kapitola 1 sezóna 3) je späť! Cestujte späť v čase a navštívte niektoré nostalgické miesta, ako sú Šikmé veže a Tomato Town. V súčasnosti môžu hry pojať až 30 hráčov a staré zásoby koristi nájdete v truhliciach po mape. Keďže ide o počiatočnú fázu mapy, vyskytli sa nejaké zádrhely, ako napríklad hromadenie podlahy a dlhé čakacie doby na novú hru, ale Atlus Creative tvrdo pracuje na odstránení čo najväčšieho počtu chýb.

Ochranca lesov — 0348-4483-3263

Obrázok: Epic Games/Epic Labs cez Polygon

Epic Labs (tím vývojárov založený na Fortnite Developer Epic) nádherne použil Unreal Editor, aby vám poskytol vizuálne ohromujúci zážitok vo svete. Fortnite. Zúčastnite sa krátkej cesty čarovným lesom a dokončite výzvu lesného strážcu, aby ste získali svoju odmenu. Táto kreatívna mapa je krátka, ale sladká a ukazuje, ako by mapy mali a mali vyzerať v budúcnosti.

Priestor vo vnútri — 9836-7381-5978

Obrázok: Epic Games/Epic Labs cez Polygon

Ďalšia mapa vytvorená spoločnosťou Epic, The Space Inside, je záhadná mapa pre jedného hráča, na ktorej budete cestovať cez sériu únikových miestností. Mapa má širokú škálu estetiky a nechá vás hádať, čo bude nasledovať. Space Insight využíva nový režim z pohľadu prvej osoby, aby bol zážitok svieži a viac zameraný na danú úlohu.

Púšť: Dominion – 8035-1519-2959

Obrázok: Epic Games/Epic Labs cez Polygon

Posledná mapa tria Epic Labs v debute Creative 2.0 je Deserted: Domination. Tu zadajte, ak chcete hrať klasickú hru so zachytenými bodmi Fortnite, tento herný režim je pre vás. Na začiatku kola si môžete vybrať jednu zo siedmich výzbroje: pechota, prieskumník, obranca, záškodník, ostreľovač, vojak alebo brokovník. Každý náklad má rôzne zbrane a pomôcky na použitie a porazenie vášho nepriateľa. Získajte dostatok bodov na výhru obsadzovaním a držaním zón alebo eliminovaním svojich protivníkov.

Prepínač farieb – 1415-7321-0392

Obrázok: Polygón cez Epic Games/Team Unite

Bailey naozaj cez noc prudko vzrástol! V hre Color Switch, vyvinutom spoločnosťou Team Unite, je vaším cieľom stáť nad farbou zobrazenou na obrazovke. S narastajúcou obtiažnosťou sa posúvate po farebných dlaždiciach, až kým nevykĺznete z mapy alebo sa nedostanete na koniec. Ak spadnete, po skončení kola máte k dispozícii ďalšie aktivity, ktorých sa môžete zúčastniť! Môžete skákať po parkúre alebo jazdiť na autíčku po jeho miniatúrnej pretekárskej dráhe.

Arkáda — 3638-6410-4991

Obrázok: Epic Games/Infinity Studios cez Polygon

Zoznámte sa s Troopy Flops, vytvorený na Flappy Bird fortnite‘Nový Unreal Editor. Go play je zatiaľ jediná arkádová hra, ale ak je niečo také možné teraz, predstavte si možnosti, ktoré by Infinity Studios mohlo neskôr vytvoriť. Arkáda je stále v ranom štádiu, ale tvorca Infinity Studios plánuje priniesť ďalšie hry Fortnite Kreatívny pohľad.

Čítaj viac

READ  Buďte fit za 15 minút: Lepšia výživa a cvičenie, vďaka ktorým získate hladké a predvádzajúce sa plecia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close