Svet

Najnovšie správy o Trumpovi: Mike Lindell hovorí, že FBI zabavila Trumpov telefón po zdieľaní podivného obrázka QAnon

Liz Cheney hovorí, že nové odhalenia odhaľujú Trumpovo skutočné „nebezpečenstvo“

Mike Lindell, konšpiračný teoretik na podporu Donalda Trumpa a generálny riaditeľ MyPillow, uviedol, že FBI v utorok zabavila jeho mobilný telefón v reštaurácii rýchleho občerstvenia v Minnesote.

Sídlo mocných Dozorný výbor Snemovne reprezentantov Požiadala Národnú správu archívov a záznamov (NARA), aby zistila, či stále chýbajú záznamy, ktoré mali byť odovzdané archívom po skončení funkčného obdobia pána Trumpa.

Debra Wallová zo Spojených štátov, v liste zaslanom Acting Archives of Rep Caroline Maloneyová Vyvolalo to možnosť, že Trump naďalej držal ukradnuté vládne záznamy v iných nehnuteľnostiach, ako je plážový klub na Floride, kde má svoju súkromnú rezidenciu.

Ministerstvo spravodlivosti medzitým v rámci vyšetrovania útoku na Kapitol predvolalo desiatky súčasných a bývalých Trumpových spolupracovníkov, pričom niektorým boli dokonca zabavené telefóny.

Ministerstvo tiež uviedlo, že je ochotné prijať jedného z nominantov Trumpovho tímu, aby slúžil ako „špeciálny majster“ pri prezeraní záznamov zabavených FBI v Mar-a-Lago.

1663123558

ICYMI: DoJ prijíma vymenovanie Trumpa za „špeciálneho majstra“ v skúmaní prísne tajných dokumentov

The ministerstvo spravodlivosti Uviedla, že je pripravená prijať kandidáta, ktorého predloží Donald Trumpna preskúmanie dôverných dokumentov, ktoré vznikli v čase, keď je právny tím „špeciálnym veliteľom“. FBI Test Mar-a-Lago.

Federálni prokurátori vo vyhlásení v pondelok neskoro večer uviedli, že federálni sudcovia na dôchodku Barbara Jones a Thomas Griffith budú akceptovaní spolu s dvomi vlastnými odporúčaniami vrchného sudcu Raymonda Dearyho.

„Každý má značné súdne skúsenosti, počas ktorých predsedal federálnym trestným a občianskym prípadom vrátane federálnych prípadov týkajúcich sa národnej bezpečnosti a privilégií,“ napísali právnici DoJ.

1663119958

Cheney hovorí, že nové odhalenia odhaľujú skutočné „nebezpečenstvo“ Donalda Trumpa

Kongresová žena Liz Cheney povedal Donald TrumpNeochota odísť Biely dom Po porážke v prezidentských voľbách v roku 2020 „potvrdzuje realitu nebezpečenstva“ jeho snahy zvrátiť voľby.

Pani Cheney sa vyjadrila v reakcii na odhalenia v novej knihe The New York Times Reportér Maggie HabermanováBývalý prezident údajne povedal spolupracovníkom, že potom zostane v Bielom dome Joe BidenInaugurácia o

Povedala Alisha Rahman Sarkar.

1663117063

Zabavenie telefónu Mikeom Lindellom FBI je „nechutné“

„Povedali mi, aby som to nikomu nepovedal,“ povedal pán Lindell, mávol papierom do kamery a vysvetlil, ako zdvihol telefón v reštaurácii rýchleho občerstvenia v Hardee.

„No, nebudem.“ No ja som, tak choď.“

1663116651

Mike Lindell hovorí, že FBI ho zastavila v Hardy v Minnesote

Generálny riaditeľ MyPillow diskutoval o zatykači, ktorý bol doručený na jeho telefón počas vystúpenia v jeho televíznej streamovacej sieti Lindell.

1663116444

Podľa správ bol telefón pro-Trumpovho konšpiračného teoretika Mikea Lindella zadržaný pri razii FBI.

Podľa správ bol telefón pro-Trumpovho konšpiračného teoretika Mikea Lindella zadržaný pri razii FBI.

1663116358

Biden mieri do Delaware voliť v primárkach

predseda Biden V utorok nečakane navštívil svoj domovský štát, aby tam volil Delawareprimárka, ktorá je súčasťou posledného kola súťaže pred novembrovými voľbami.

1663112758

Zomiera oponent Clintonovej impeachmentu Ken Starr

Kenneth StarrBývalý americký odvolací sudca viedol obvinenie k obžalobe vtedajšieho prezidenta Bill Clinton Koniec 90-tych rokov, ale zachovalý Donald Trump Zomrel vo veku 76 rokov počas svojho druhého trestného procesu proti obvineniam z podnecovania vzbury.

Podľa Waco, texaskej televíznej stanice KWTX, pán Starr zomrel v utorok po „dlhej chorobe“.

Andrew Feinberg Washington, DC

1663110058

Lindsey Graham predstavuje demokratom strašiak proti potratom.

Ak demokratov Usporiadajte tento rok Senát a budú mať nepravdepodobných spojencov, ktorým by sa poďakovali: Lindsay Grahamová.

A Južná Karolína Pán Graham, republikán a lojalista Donalda Trumpa, ktorý zostal s bývalým prezidentom priateľský napriek tomu, že čelí vyšetrovaniu trestných činov, nebol typom človeka, od ktorého demokrati v Senáte očakávali dar asi pred mesiacom a pol. Senát je určený na najbližšie dva roky.

Pán Graham, obklopený aktivistami proti potratom zo skupiny Susan B Anthony Pro-Life America a ďalšími odporcami tejto praktiky, v utorok presne to urobil. Roe vs. Wade A zaviazal sa zakázať interrupcie po 15 týždňoch tehotenstva ženy, ak jej strana znovu získa Senát.

1663107358

Wild V skutočnosti Trump v sociálnej oblasti prijal meme „Storm is Coming“ od QAnon

Donald Trump objatý QAnon„Znovu navštívil“ meme „The Storm Is Coming“ na svojej sociálnej sieti Truth Social.

Znovu zverejnil fotku niekdajšieho prezidenta Cue nosí špendlík na saku nad názvom „Storm“. a „WWG1WGA.“

Pán Trump v minulosti propagoval účty QAnon, hoci nedávne príspevky silne podporovali hnutie pravicových konšpiračných teórií pána Trumpa.

1663104627

McConnell zostrelil Lindsey Graham navrhovaný zákaz potratov

Menšinový vodca Senátu Mitch McConnell Zostrelil Republikánska strana senátor Lindsay GrahamováZákazový zákon Potrat O 15 týždňov povedal, že chce túto záležitosť predložiť Rajya Sabha.

Menšinový vodca Senátu bol požiadaný o Grahamom navrhovaný zákaz počas jeho týždennej tlačovej konferencie po utorkovom politickom obede republikánov v Senáte.

Eric Garcia sa hlási z Capitol Hill.

READ  Peruánski archeológovia objavili miesto obetí ľudí pred Inkmi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close