Technológie

Najpopulárnejší režim Diablo 2 dostane veľkú aktualizáciu budúci mesiac

Median XL je jedným z najstarších a najpopulárnejších režimov Diablo 2 – Stále sa aktualizuje. Včera večer bol zverejnený trailer k Modinovej „najväčšiemu motoru a prepojeniu obsahu“ Sigma 2.0. Prinesie nové možnosti, vylepšenia, obsah koncového zariadenia a funkcie kvality života vrátane aktualizovaného používateľského rozhrania, režimu farbosleposti a resetovania 4K.

Trailer je možné vidieť nižšie pred vydaním 27. augusta.

Pre veľa ľudí – Alice Bell v cene – Diablo 2 je vrcholom akčných RPG. U mnohých ľudí Median XL Diablo 3 uspeje tam, kde zlyhal, rozšírením svojich charakteristických potenciálnych stromov a koristi, pričom je stále v pôvodnom duchu série. Pred viac ako desiatimi rokmi bol Median XL ďalej rozšírený a vylepšený, a ak ste ho ešte nehrali, verzia 1.8.0 stojí za vyskúšanie.

Budúci mesiac prinesie verzia 2.0 dodatočný obsah a zmeny pre moderné počítače, ale funkcie ako globálny multiplayer sú už v 1.8.0 populárne. Ak ste v Diablo 2 noví, stále by som povedal, že by ste mali začať so základnou hrou, ale Median XL je vhodný pre každého, kto už má skúsenosti.

Diablo 2 je vzkriesené Klasický hack and slasher sľubuje vlastnú opravu v septembri, ale ak nechcete platiť za snehovú búrku Kým sa lepšie nestarajú o svojich zamestnancovPotom príde Median XL 2.0 práve včas.

Median XL si môžete stiahnuť zadarmo Downloader na svojich oficiálnych stránkach. Na hranie vyžaduje kópiu hry Diablo 2: Lords of Destruction.

READ  Ukrajina začne obchodovať s elektrinou so susedmi EÚ

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close