Zábava

Najprv prekvapený tehotenstvom a teraz? Úplná zmena

Teší sa tiež z druhého tehotenstva. Nebojí sa zmeny.

Len nedávno sme hovorili o známych matkách, ktorým sa počas tehotenstva či materskej dovolenky podarilo výrazne zmeniť imidž. A máme tu ďalšieho kandidáta na ich spoločnosť. Tentokrát prekvapila moderátorka Diana Hagerová.

Odvážna farba na vlasoch

Hviezda markizáckeho Telerána si čas do svojho druhého pôrodu kráti aj peknými fotografiami, ktoré vytvoria spomienku na jej obdobie. V elegantných šatách sa nechala zvečniť priamo v jesennej prírode, ktorá sršala rôznymi farbami. A presťahovali sa do života Diany Hagerovej.

Na prekvapenie všetkých sa ukázala s novým zvýrazňovačom, ktorý mal zaujímavý ružový odtieň. Dianiní fanúšikovia možno nečakali takú šialenú zmenu, ale nakoniec sa im veľmi páčila.

Vďaka tomu sa jej dostalo niekoľkých pochvál, pretože nielen jej imidž, ale aj outfit vyzerali perfektne. Spolu s našimi ďalšími prominentnými matkami sa v tomto dôležitom období rozhodla pre zmenu, ktorá jej nepochybne prospela.

Ukázalo sa tiež, že to bolo úplne prirodzené

Diana Hager je jednoznačne jednou z našich najštýlovejších mamičiek. Rovnako, ako sa vie vrhnúť na dokonalé outfity, dokáže zaujať aj pohodlným ležérnym štýlom.

Na jej sociálnych sieťach preto nie je núdza o fotografie, na ktorých má len minimálny popis. Rovnaký záber z vypustenia hada pridala aj so svojou rodinou.

S úprimne šťastným úsmevom vyzerá ešte atraktívnejšie a opäť dokázala, že pre dokonalý vzhľad nepotrebujete sedieť hodiny pred zrkadlom. Stačí, ak máte šťastný a spokojný život, ktorý sa okamžite prejaví na vašej tvári.

Veľmi sa tešia z druhého bábätka

Počas posledných októbrových dní Diana a Roman pripustili skvelé správy zo svojho života. Už čoskoro sa pripojí k svojej staršej sestre Izabelke ďalšie dieťa.

READ  Náročné obdobie Judiny a Twisted: Bola pridaná prekážka!

Pre oboch moderátorov to bola úžasná správa, na ktorú sa už dlho tešili. Po narodení prvej dcéry si povedali, že by jej určite chceli dať súrodenca.

Preto budú mať najkrajšie spomienky na rok 2020 vďaka tomu, že sa im podarilo splniť sen o druhom dieťati. Hager zatiaľ neprezradil ďalšie podrobnosti o dátume narodenia a pohlaví dieťaťa, takže si na tieto prekvapenia budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Na čom chce pracovať s Romanom?

Krátko po zverejnení spoločnej fotografie, na ktorej prvýkrát ukázala svoje tehotenské bruško, si uvedomila jednu dôležitú vec. Aj keď s Romanom tvoria pár už veľa rokov, stále ich spája spoločné fotografie, najmä v poslednom období.

Preto by to v budúcnosti chcela napraviť a urobiť prvý krok veľmi rýchlo. Ich spoločné zameranie už svieti na Instagrame, ku ktorému pridala ďalšiu otázku pre svojich fanúšikov.

Pýtala sa najmä žien, aké to bolo v ich prípade a či sú schopné lepšie zaplniť archív. Mnohí z nich podľa očakávania čestne priznali, že spoločné fotografie mohli spočítať na prste jednej ruky. Možno by sme sa mali všetci v budúcnosti zaviazať, že sa budeme s manželmi častejšie fotiť, pretože aj také spomienky na príjemné spoločné chvíle sú veľmi dôležité a posilňujú váš vzťah.

Druhá matka celebrít Jasmina Alagič sa musí opäť vyrovnať s fanúšikmi. Nie sú spokojní, že známa tvár už nie je vážna a často sa chová ako dieťa:

Jasmina Alagič so synom

Chúďa mama? Jasmina reaguje aj na kritiku z dovolenky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close