Technológie

Najväčší šok ešte len príde. Posledné príslušenstvo zmizne z balenia iPhone o rok

Spoločnosť Apple sa zaviazala k tomuto roku veľký krokktorý odôvodňoval ekologický prístup a pomoc prírode. Do balenia nových iPhonov 12 prestal pridávať nabíjačku a káblové slúchadlá. Podľa najnovších informácií sa však v budúcom roku plánuje posunúť na ešte vyššiu úroveň a z balenia odstráni aj nabíjací kábel, píše WCCFTech.

Chýry o vybratí nabíjacieho adaptéra a slúchadiel z obalu tohtoročných telefónov iPhone sa začali šíriť v priebehu roka, keď spoločnosť v konkrétnom dotazníku vyzdvihnúť u zákazníkovkto si kúpil nový iPhone, čo robil s nabíjacím adaptérom.

Najskôr nabíjačka, potom kábel

Ako informoval portál 9To5Mac“Spoločnosť Apple pokračuje v dotazníkoch aj tento rok, pričom najnovší majitelia iPhonu 12 Pro Max sa pýtajú, či používajú nabíjací kábel USB-C až Lightning, ktorý je súčasťou balenia smartfónu. Spoločnosť bude tiež zhromažďovať rovnaké informácie týkajúce sa nálepiek s logom Apple alebo dokonca nástroja na odstránenie SIM karty.

Prieskum preto naznačuje, že Apple opakuje postup z leta a snaží sa od zákazníkov zistiť, aké dôležité je toto príslušenstvo v balení pre iPhone. S určitými špekuláciami korešponduje aj odstránenie nabíjacieho kábla z balenia, ktoré tvrdí, že Apple sa môže budúci rok vydať cestou úplne bezdrôtových iPhonov.

IPhone bez portov budúci rok?

Tieto informácie najskôr zdieľal známy analytik Ming-Chi Kuo ešte v roku 2019. IPhone 13 Pro a Pro Max by sa mali stať bezdrôtovými, zatiaľ čo klasické verzie 13 a 13 Mini zostanú podľa neho bleskové. CNET. Pre modely Pro by preto nebolo odstránenie nabíjacieho kábla z balenia vôbec prekvapujúce, pretože smartfóny by ho už nepoužívali.

READ  Organizovaný šatník na topánky austrálskej mamy rozdeľuje internet

Samozrejme, je príliš skoro na to, aby ste hodnotili pravdivosť takýchto tvrdení, ale práve odstránenie nabíjacieho adaptéra z balenia iPhone 12 by mohlo byť úvodným krokom v tom, ako Apple pripravuje svojich zákazníkov na tento prechod.

Ďalšie otázky v novom dotazníku sa týkajú analýzy spokojnosti zákazníkov s funkciou FaceID. Toto je pravdepodobne pohodlnejšia alternatíva k čítačke odtlačkov prstov TouchID pre väčšinu používateľov pri bežnom používaní.

Počas súčasnej pandémie koronavírusu sa však vyskytujú, keď je iPhone odomknutý cez FaceID problémy kvôli krytiu. V posledných dňoch sa však objavili aj oni prvé špekulácie o tom, že starý, známy TouchID by sa konečne mohol dostať do budúcoročných iPhonov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close