šport

Národy si zaknihovali štvrťfinálové miesta na majstrovstvách sveta družstiev v stolnom tenise

Majte olympijské správy zadarmo

Podpora insidethegames.biz za 10 £

Už takmer 15 rokov, Inside games.biz Nebojácne v popredí diania v olympijskom hnutí. Ako prvá webová stránka, ktorá nie je umiestnená za paywallom, sme sprístupnili správy o Medzinárodnom olympijskom výbore, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a ďalších významných udalostiach pre každého.

Inside games.biz Svojím spravodajstvom a šírkou pokrytia si vybudovala celosvetovú reputáciu. Pre mnohých našich čitateľov z viac ako 200 krajín a území z celého sveta je táto webová stránka dôležitou súčasťou ich každodenného života. Ping nášho bezplatného denného e-mailového upozornenia odosielaného 365 dní v roku o 6:30 britského času pristane v ich doručenej pošte rovnako dôverne ako pri prvej šálke kávy.

Aj v najhorších časoch pandémie COVID-19, Inside games.biz Udržiava si svoje vysoké štandardy v dennom podávaní správ o všetkých správach z celého sveta. Boli sme prvou publikáciou na svete, ktorá sa zaoberala hrozbou koronavírusu, ktorej čelí olympijské hnutie, a poskytli sme bezkonkurenčné pokrytie pandémie.

Keď sa svet začína vymaniť z krízy COVID, Inside games.biz Chcel by som vás pozvať, aby ste nám pomohli na našej ceste financovaním našej nezávislej tlače. Vaša základná podpora znamená, že môžeme naďalej podrobne informovať o olympijskom hnutí a udalostiach, ktoré ho formujú. Znamená to, že našu webovú stránku môžeme sprístupniť každému. Minulý rok si ju prečítalo takmer 25 miliónov ľudí Inside games.bizRobíme z nás najväčší zdroj nezávislých správ o dianí vo svetovom športe.

Každý príspevok, veľký alebo malý, nám pomôže udržať a zlepšiť naše globálne pokrytie v nasledujúcom roku. Náš malý a oddaný tím bol minulý rok veľmi zaneprázdnený pokrývaním preložených olympijských a paralympijských hier v Tokiu, čo bola bezprecedentná logistická výzva, ktorá natiahla naše obmedzené zdroje na limit.

READ  TV kanál, informácie o živom vysielaní

Zvyšok roka 2022 nebude o nič menej rušný alebo náročný. Mali sme zimnú olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam sme vyslali tím štyroch reportérov, Hry Commonwealthu v Birminghame, Letnú svetovú univerzitu a Ázijské hry v Číne, Svetové hry v Alabame a niekoľko majstrovstiev sveta. Plus, samozrejme, Katar má majstrovstvá sveta vo futbale.

Na rozdiel od mnohých, Inside games.biz Čítanie je dostupné pre každého, bez ohľadu na to, koľko si môže dovoliť zaplatiť. Robíme to preto, lebo veríme, že hra patrí každému a každý si môže prečítať informácie bez ohľadu na svoju finančnú situáciu. Máme povinnosť zdieľať informácie s čo najväčším počtom ľudí, zatiaľ čo iní sa snažia mať z informácií finančný prospech. Čím väčší bude počet ľudí, ktorí dokážu držať krok s globálnymi udalosťami a pochopiť ich vplyv, tým transparentnejšie budú športy nútené byť.

podpora Inside games.biz Za 10 £ – trvá to len minútu. Ak môžete, podporte nás pravidelnou sumou každý mesiac. Vďaka.

Čítaj viac

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close