Ekonomika

Naša banka sa vďaka najlepšej funkcii stala najlepšou na svete

Počet návštevníkov mobilných webov každý rok rastie, čo súvisí s penetráciou mobilných zariadení a sietí. V roku 2020 prostredníctvom mobilného telefónu navštívilo web Tatra banky až 53% používateľov. Mobilné telefóny sú obľúbené najmä u mladších generácií. Ľudia vo veku 25 – 34 rokov tvoria 36,5% všetkých používateľov mobilných webov.

Najmä používatelia, ktorí pristupujú z mobilných zariadení, očakávajú rýchle vyhľadanie informácií. Trávia na webe menej času ako používatelia počítačov, ale zároveň sa rýchlejšie rozhodujú o kúpe produktu. Web sa tak stáva silným akvizičným nástrojom a Tatra banka o tom dobre vie.

Expert na AI: Dane budú robiť umelú inteligenciu, zmenia naše pracovné miesta a zlepšia naše služby

„Teší ma, že v Tatra banke môžeme pridať ocenenie Najlepší web mobilného bankovníctva na svete k oceneniu Najinovatívnejšia digitálna banka na svete v roku 2019 v roku 2020. Najmä súčasná pandemická situácia nám ukazuje, aké dôležité je má to byť súčasť digitálneho sveta, mať kvalitné výrobky ponúkané prostredníctvom prvotriednych digitálnych kanálov, ““ uviedoll Michal Liday, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Tatra banky.

V čom je ich web jedinečný:

  • pokročilé vyhľadávanie AI
  • Chatbot Adam
  • objednávanie na pobočke
  • prispôsobený obsah
  • Portál životných okamihov
  • blogy

“Prostredníctvom našej webovej stránky sa na návštevníka pozeráme nielen z pohľadu klienta, ale aj z pohľadu človeka, ktorý rieši veľa životných problémov. Ako banka mu môžeme pomôcť rýchlo a ľahko vďaka pokročilému vyhľadávaniu AI.” , Chatbota Adama, ako aj nový portál Life Moments, ktorý ponúka kvalitné profesionálne odpovede na otázky našich návštevníkov týkajúce sa rôznych životných udalostí. “ vysvetliťe Peter Truchan, vedúci digitálneho marketingu v Tatra banke.

Tatra banka priniesla svojim klientom na slovenskom trhu jedinečnú funkcionalitu možnosť objednať na pobočku prostredníctvom webovej stránky na konkrétny dátum a čas.

READ  Dodávky modelu Tesla Model Y do Európy mohla spočiatku zabezpečovať Čína

Webové stránky Tatra banky a mobilné telefóny sú navyše prispôsobené. Keď návštevník určí, čo ho zaujíma a čo na webe hľadá, upraví tomu zodpovedajúcim spôsobom obsah webovej stránky a domovskej stránky.

Slováci vyvíjajú softvér pre zdravotníctvo budúcnosti. Nemocnicu bude riadiť umelá inteligencia

Ak napríklad používateľ stránky odpovie na investičnú reklamu, web ju rozpozná a pri návšteve webovej stránky banky ponúkne príslušné informácie o aktuálnej investičnej ponuke.

V budúcnosti sa bude web Tatra banky meniť aj podľa digitálnych schopností návštevníka atď.o aby za pár sekúnd našiel na webe to, čo potrebuje, a získal tak dokonalý digitálny zážitok.

“Všetky zmeny a vylepšenia stránky prechádzajú A / B testovaním. S každým absolvovaným testom sú výsledky lepšie a posúvame web vpred. Som hrdý na to, že webová stránka Tatra banky sa týmto ocenením stala jedným zo svetových lídrov,” a sľubujem našim klientom, že sa budeme aj naďalej usilovať o zlepšenie používateľského zážitku. “ dodal na záverje Peter Truchan.

Zdroj: Tatra banka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close