Veda

NASA je zvedavá na objekt podobný rezancom nájdený na Marse

Toto je novinka!

Šéfkuchársky bozk

Milovaný Perseverance Mars Rover od NASA nájsť niečo Zvlášť zvláštne, keď prechádza cez Červenú planétu – stočený neporiadok neznámy obsah podobný reťazcu Čo skoro vyzerá ako vír rezancov.

Žiaľ, nie sme prekvapení, keď sa dozvieme, že mimozemský život si tiež pochutnáva na lahodnom linguine, ramene alebo akomkoľvek inom jedle zameranom na cestoviny, s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že táto zvláštnosť je v skutočnosti tak trochu vesmírnym odpadom NASA, ktorému sa vyhýbame. Stalo sa Príchod Percyho v roku 2021,

Kôš z NASA

Nie je to prvýkrát, čo Percy narazil na odpadky NASA na inej starovekej planéte.

len minulý mesiac, objavil rover To, o čom sa predpokladá, že je to kus tepelnej prikrývky – predtým pripevnený k raketovému prúdovému bloku, ktorý minulý rok pomohol sonde pristáť na prašnom povrchu nášho kozmického suseda – leží na skale asi dva kilometre od miesta pristátia.

Percy, s pet rock Nádej je stále zaneprázdnená zbieraním rôznych vzácnych vzoriek z krátera Jezero, fascinujúcej oblasti Červenej planéty, o ktorej sa predpokladá, že obsahuje starú deltu rieky. Vedci dúfajú, že skalnatý materiál získaný z krátera poskytne vodítko k tomu, či Mars raz Podporovaný mikrobiálny život,

NASA zastáva názor, že vzorky by mali byť späť na Zemi do roku 2033Ale tá spiatočná cesta – ktorá sama o sebe spôsobila a spravodlivý podiel hry – je stále ďaleko od logiky. Medzitým bude Percy naďalej volať domov s fotkami a my budeme mať oči na šťastí, aby sme našli nejaké ďalšie vesmírne špagety.

Viac o prieskume Marsu, NASA Rover nachádza nové možné dôkazy o starovekom živote na Marse

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close