Veda

NASA poskytne prvé informácie o Fortitude Rover od pristátia

NASA Chystá sa oznámiť to, čo hovorí o „svojej prvej sérii“ Mars Misia Perseverance Rover 2020.

V piatok členovia misijného tímu Južná Kalifornia Laboratórium Jet Propulsion Laboratory (JPL) usporiada svoju prvú tlačovú konferenciu od začiatku kampane a predstavenia modelu rover dotknutý Na povrchu červenej planéty vo februári.

HD Mars Panorama prvýkrát od návratu NASA do jurisdikcie

Telekonferencie a vizuály má NASA vysielať naživo Kanál YouTube JPL 15:30 východného času.

Aj keď o správach nie je veľa informácií Vydané v stredu NASA napísala, že riaditelia misií „dosiahli značný pokrok v príprave roveru na drsnú cestu pred nami“.

„Od pristátia musí najväčší a najsofistikovanejší rover Marsu ešte prejsť testom na každom systéme a subsystéme a poslať ho späť Tisíce obrázkov Z krátera Jjero. Vyšetrovanie bude pokračovať v najbližších dňoch a rover uskutoční svoju prvú jazdu, “informovala vesmírna agentúra.

“Každá kontrola systému a míľnik je dokončená, pretože rover je dôležitý krok pripravený na povrchové operácie. Primárna misia je naplánovaná na jeden marťanský rok, teda na 687 rokov.” Zem Deň, “dodala NASA.

Okrem prezentácie minulých úspechov tím Perseverance upozorní na to, čo je „prvé“, čo sa bude pohybovať po testovacej fáze.

Lovci skrytých vlákien NASA „Mary Jackson Durning, riaditeľky Wingsington, menovanie obradov

V stredajšom tweete Iona Brokey, inžinierka spoločnosti Mars 2020 Rover, uviedla, že tím úspešne presunul Rover Robotické rameno.

V sprievodnom tweete z oficiálneho účtu Perseverance @NASAPersevere napísal, že rover „robil veľa“ zdravotná prehliadkaPríprava na prácu „

„Z môjho zoznamu som skontroloval niekoľko úloh, vrátane testovania prístrojov, zobrazovania a podania ruky. Zahrievanie na maratón. Veda, “Znel tweet.

Alana Johnson, vedúca komunikačnej špecialistky divízie planetárnych vied NASA, Alana Johnson pre Fox News uviedla, že konferencia je „aktualizačným briefingom o tom, ako sú kontrolované všetky systémy“.

READ  NASA varuje asteroid VEĽKOSTI STADIA, aby sa pohyboval smerom k Zemi - RT World News

Kliknutím sem zobrazíte aplikáciu Fox News

Na brífingu sú zahrnutí zástupca vedúceho misie vytrvalosti JPL Robert Hogg, inžinier testovacieho lôžka pre skúšku dynamiky vytrvalosti Anais Zarifian a zástupkyňa vedkyne projektu Katie Stack Morgan.

Členovia verejnosti môžu klásť otázky počas konferencie na sociálnych sieťach pomocou hashtagu #CountdownToMars.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close