Veda

NASA vyzvala na vyšetrenie „meteoritu“ objaveného na austrálskom školskom ihrisku – RT World News

Sociálne médiá rozptyľovali divoké špekulácie o spadnutom meteorite, ktorý údajne pristál na školskom ihrisku na ďalekom severe Queenslandu, ku ktorému bola údajne privolaná NASA na vyšetrenie. Všetko však nebolo také, aké sa zdalo.

Online sa objavilo množstvo anekdot a teórií, keď sa ľudia ponáhľali hľadať ďalšie informácie. Amatérskym astronómom však netrvalo dlho, kým boli trochu ohromení, keď objavili skutočný, omnoho pozemskejší pôvod „vesmírnej skaly“.

„Mali sme rôzne otázky z celého sveta,“ Riaditeľ malandskej štátnej školy Mark Allen predtým, ako priniesol skutočné správy, uviedol, že štrajk vírusového meteoritu na jeho ihrisku bol v skutočnosti školským projektom.

Allan nazval cvičenie a „Trochu zábavy“ V ktorej boli požiadaní študenti školy „Nahlásiť dobre“ Po pristátí meteoritu v rámci úlohy, ktorá ho poverila vypočúvaním svedkov a pohotovostných služieb na mieste udalosti, sa niekto údajne rozhodol prevziať iniciatívu a prípad dopraviť do NASA.

„Miestna polícia rada zapojila školu a deti, aby bola realistickejšia,“ Vysvetlil miestny obyvateľ Daniel Moss. „Je to malé mesto, nečakali to [the school project] Aby sa stal virálnym.

Myslíte si, že to bude zaujímať vašich priateľov? Zdieľajte tento príbeh!

READ  Prípady Michiganských koronavírusov až 178 180; Počet obetí teraz na 7 340

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close