šport

Nasledujúci Bruno Fernandez – vo futbale – predstavuje päť možných prestupov, ktoré si vyžadujú viac humbuku

Prezrite si v týchto dňoch príbeh výmeny a nájdete zoznam rovnakých starých povestí: Earling Holland, Jadan Sancho, Paul Pokba, Harry Kane, Gianluigi Donorumma

Preto sme sa tento týždeň rozhodli použiť tento stĺpec a niektoré potenciálne ponuky, o ktorých potrebujete vedieť, nie sú každý deň v nadpisoch – ale mali by byť.

Toto sú budúce hviezdy – päť z najlepších talentov vo veku 22 rokov a viac -, ktoré majú potenciál v nasledujúcich mesiacoch prestúpiť do väčších klubov.

liga majstrov

„Bude sa rozhodovať o zásluhách“ – Soulscare vo veci De Gea proti Henderson

Pred hodinou

Dušan Vilahovič, Pierrentina

Duson Vilahovic

Image Credit: Getty Images

Srbský útočník Wahovič potvrdil svoje miesto pravidelného štartéra Fiorentiny na konci roku 2020, nikdy sa neobzrel späť.

Vo svojich posledných 17 zápasoch Serie A strelil 11 gólov, čo ho inšpirovalo myslieť na niektoré európske elity – najmä na AC Miláno.

Arsenal, Roma, Atletico Madrid a R.P. Lipsko predtým o tohto muža prejavilo takmer všetok záujem, ale zdroje poukazujú na to, že v tejto chvíli vedie preteky Miláno.

Keďže sa klub snaží v tejto sezóne vytvoriť pôsobivú kampaň, v nasledujúcom prestupovom období bude podporovaný šéf Stefano Piolo a jednou z ich priorít bude podpísanie nového útočníka.

21-ročný Vlahovic je na ich radare už dlhší čas a teraz, keď skutočne napĺňa svoj potenciál, sa ho pokúsia vysadiť.

Michael Alice, Čítanie

Michael Alice

Image Credit: Getty Images

Devätnásťročný stredopoliar z Readingu sa na minuloročnom šampionáte presadil tak, že mal veľké kluby v Anglicku, Nemecku, Taliansku a Francúzsku.

Absolvoval akadémie Chelsea a Manchester City a dnes je vďaka svojmu fantastickému útočnému štýlu zo stredu parku považovaný za jeden z najnadšenejších talentov na šampionáte.

Alice, ktorá často hrá postavu č. 10, sa chce veľmi pohybovať a momentálne má na sezónu 10 asistencií – druhý najvyšší počet v divízii.

Zmluva o HS trvá do roku 2022, ale vzhľadom na schopnosti tímov, ktoré má záujem podpísať, sa očakáva posun v lete tohto roku.

Medzi nimi je Borussia Dortmund, R.P. Patria sem Lipsko, Liverpool, Manchester City, Chelsea, Neapol a Monako.

Zamyslite sa nad tým, ako Jack Graylish ovplyvnil najlepší let od jeho postupu z druhej úrovne s Aston Villa. Toto sú možnosti, ktoré by Alice mohla rozpútať.

Point Pedro Concalves, Sports CB

Hra oslavuje CB Puntarenas Concalves

Image Credit: Getty Images

Niet pochýb o tom, že prestup Bruna Fernandesa z jari do Manchestru United mal obrovský úspech a teraz sa kluby obzerajú smerom po Lisabone po ďalšom portugalskom skvoste.

Dvadsaťdvaročný Concolves je nadšený hráč, ktorý môže hrať za stred alebo na krídlach. V interných futbalových kruhoch sa naznačovalo, že by mohol v Premier League pristúpiť pred budúcou sezónou.

Doteraz bol spájaný s Manchestrom United a je pravda, že o jeho výkone zostavovali podrobné správy. Nie sú však jediným klubom, ktorý má záujem.

Zdroje tvrdia, že Arsenal je pri jeho radare pri hľadaní nových možností v rokoch 2021/22.

Podpísanie kreatívneho útoku bude v severnom Londýne prioritou a Nabil Fekir z Realu Betis, ako napríklad Amy Fuentia z Norwichu, sú prepojení, čo sú dôveryhodné ciele.

Všetci však vieme, že hlavným účelom leta je dostať sa k Martinovi Odegaardovi a nič iné sa nestane, kým sa táto situácia neodstráni.

Očakáva sa, že hráč bude k dispozícii toto leto a má pravidlo nákupu vo výške 51,7 milióna dolárov. Očakáva sa záujem ďalších klubov budúci mesiac, keď prestupové rozpočty a plány začnú filtrovať zasadacie miestnosti.

Nuno Mendes, hra CB

Nuno Mendes

Image Credit: Getty Images

Tento zápas je v lige číslo jeden a Liga v NOS neprehrala a 18-ročný Mendis bol kľúčovou osobnosťou výhry.

Začal 20 z ich 24 ligových zápasov a stal sa z nich jeden z najžiadanejších mladíkov v tomto športe. Je už plnohodnotným portugalským internacionálom.

Vďaka schopnosti svietiť počas moderného útoku má veľa vlastností, ktoré hľadajú mnohé veľké kluby, a ešte viac mu robí hlavu, že mu ani zďaleka nie je hotový článok.

Manchester City má veľký záujem, pretože Pep Cardiola hľadá dlhodobé riešenie v tejto oblasti ihriska. Segment výkupu 70 miliónov M môže byť trochu komplikovaný, avšak Citi v minulosti venovala týmto typom čísiel úplnú pozornosť – to je ich význam v systéme kardioly.

Rozumie sa, že skorá dohoda ho mohla podpísať, že v športe bude pokračovať v budúcej sezóne, aby mohol pokračovať v pokroku, ale rozhodnutie nie je možné kedykoľvek, pretože ho tentokrát testuje niekoľko klubov.

Manchester United, Liverpool a Real Madrid sú niektoré z klubov, ktoré v priebehu sezóny zverejnili skautské správy o Mendesovi a aký je ich celkový pocit, je, že o tomto hráčovi budeme hovoriť ešte ďalšie desaťročie.

Abdalla Sima, Slavia Brock

Slavia oslavuje Abdullaha Simu z Prahy

Image Credit: Getty Images

Je nemožné vidieť Slaviu Prog v tejto sezóne nastúpiť do Európskej ligy bez toho, aby nás veľká inšpirácia inšpirovala 19-ročná Sima.

Na konte má 15 gólov a šesť asistencií z 28 vystúpení v slovenskej Superlige a Európskej lige. Je veľmi mazaný na značkovanie a svojím odkvapkávacím štýlom a poctivosťou disponuje aj rizikovými prvkami, ktoré nútia obrancov priznávať pokuty alebo priame kopy v kľúčových oblastiach.

Jeho scény proti Leicestru City a Rangers v Európe začínajú skautov presviedčať, že už má schopnosť hrať na vysokej úrovni a rôzne kluby sa na neho pozerajú pred letom.

Juventus ho považoval za budúcu hviezdu vzhľadom na to, ako môže v najbližších rokoch pripraviť svoju prvú líniu, ale najvážnejšie strany, ktoré sa momentálne pozerajú na dohodu, sú West Ham a Arsenal.

Kanonieri sa budú čoskoro snažiť priblížiť mu, keď ich inšpirovala účasť vo Slavii vo štvrťfinále Európskej ligy. Ak je Sima zo všetkých najlepšia, náborový personál sa môže ubezpečiť, že je v čele ponuky.

liga majstrov

Parkers vyberá: Sen Liverpoolu začať opäť v Arsenale

pred 2 hodinami

liga majstrov

Globe znovu potvrdzuje Firmino za Arsenal

pred 2 hodinami

READ  Skóre Kanada - Nemecko: Kanaďania porazili svetových juniorov o 16 gólov proti 20

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close