Zábava

Nat Geo získava environmentálne programy od ABC TVF Indally-DPI Vision v štáte Oz

Environmentálne hrdinky

National Geographic v Latinskej Amerike, PAM v Ázii a ABC v Austrálii vlastnia práva na environmentálnu show. Ekologické oko.

Séria 48 x 25 minút je produkovaná spoločnosťou Earth Horizon Productions pre RTÉ a má prístup ku klimatickým problémom zameraným na riešenie s radami, ako divákom pomôcť v boji proti klimatickým zmenám.

Predáva ho TVF International, britský predajca Zachovanie lesov (2 x 52 minút) VTV (Vietnam), EarthxTV (Kanada, USA), Astro (Brunej, Malajzia), Odyssey (Ibéria) a iQiyi (Čína).

Dážď: Nevypovedaný príbeh (3 x 60 minút), spoločný podnik Cwmni Da TV, MacTV, Under the Radar a LIC, predal aj Českej televízii, RTVS (Slovensko), Telefonica (Španielsko) a ERT (Grécko). Výstava sleduje vplyv zrážok a vplyv klimatických zmien na najzákladnejší svetový prírodný zdroj.

Tiež zahrnuté v dohode ERT Environmentálne hrdinky Z televízie Uzua TV, ktorá sleduje ochrankyne po celom svete, všetci pracujú na záchrane miestnej rasy pred vyhynutím.

Séria sa už dostala medzi vysielateľov ako EarthxTV (Kanada), BBC Arabic (MENA), iQiyi (Čína), Astro (Brunej, Malajzia), Docs De Cologne, Coupang (Južná Kórea), UR (Švédsko) a JMU ( Srbsko). , Okrem iného.

READ  Pápež František počas svojej druhej návštevy Slovenska navštevuje tábory menšín

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close